iPhone XS ve iPhone XS Max

Apple’ın bu seneki amiral gemisi akıllı telefon modelleri olarak karşımıza çıkan iPhone XS ve iPhone XS Max akıllı telefonlarının satışını arttırmak için yapılan çalışmalar devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefon modellerinin satışını arttırma konusunda son hamlesi ise yeni akıllı telefonlar için yeni renk seçenekleri oldu. Gelen yeni bilgilere göre iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri için yeni bir renk seçeneği sunulacak. Telefonların özellikleri ve tasarımları kısmında hiçbir değişiklik olmayacak ama yepyeni bir renk seçeneği göreceğiz. Yeni renk seçeneği ise daha önceki modellerde de gördüğümüz kırmızı renk seçeneği olacak.

iPhone XS ve iPhone XS Max Kırmızı Renkle Geliyor

Yeni akıllı telefonların renk seçeneklerinin kırmızı ile güncellendiğini görmek mümkün olacak. Mevcut renklere ek olarak gelecek olan kırmızı renk seçeneğinin Çin Kırmızısı olarak adlandırılacağı söyleniyor. Muhtemelen ateş kırmızısının tonunda olacak olan Çin Kırmızısı sadece iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri için geçerli olacak.

iPhone XS ve iPhone XS Max

Şimdilik bu modelin ne zaman tanıtılacağı resmi olarak açıklanmış değil. Buna karşın sızıntı haberlerine bakacak olursak iPhone XS ve iPhone XS Max akıllı telefonlarının yeni renk seçenekleri 25 Mart itibariyle ortaya çıkacak.

25 Mart tarihinde düzenlenecek mini bir etkinlik ya da direk olarak resmi site üzerinden yapılacak bir düzenleme ile bu modellerin satışa çıkarılması bekleniyor. Herhangi bir fiyat farkıyla gelip gelmeyeceği bilinmeyen akıllı telefonların şimdilik sadece Çin pazarında satışa çıkması bekleniyor. Daha sonra tüm bölgeler için kırmızı renk düzenlemesi gelmiş olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?