iPhone Xs ve iPhone Xs Max için Resmi Apple Kılıfları

0
269

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının satışları sonrasında, bu modeller için hazırlanan aksesuarlarda satışa çıktı. iPhone XR için silikon kılıfların stoklara girmesinin ardından iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri için de resmi sayfa üzerinden, resmi Apple kılıfları satışa çıkarıldı. Çok fazla bir seçenek olmasa da bu kılıflardan ve fiyatlarından detaylı olarak söz edelim.

iPhone XS Max ve iPhone XS Silikon Kılıf

iPhone XR akıllı telefonlarında olduğu gibi iPhone XS modellerinde de satışa çıkarılan ilk kılıflar silikon kılıflar oldu. Hem iPhone XS hem de iPhone XS Max modelleri için sunulan silikon kılıflar, standart özelliklerin dışına çıkmıyor. Yeşil, pembe, sarı gibi renklerin bulunduğu silikon kılıfların ücretleri ise yine yüksek bir seviyede. Her iki model için de sunulan kılıfların fiyatı 299 TL.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

iPhone XS Max ve iPhone XS Deri Kılıf

Resmi olarak satışı yapılan ikinci kılıf modeli ise deri kılıf. Silikon kılıfına oldukça benzer olsa da deri malzemenin kullanıldığı kılıfların, iç kısmında ise mikrofiber kaplama kullanılıyor.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

Bu şekilde hem telefonların koruması sağlanıyor hem de dışarıdan şık bir görüntü elde ediliyor. Kılıfın fiyatı ise 379 TL olarak açıklandı. Yine her iki model için de geçerli olan fiyatlar bu şekilde.

iPhone XS Max ve iPhone XS Deri Folyo Kılıf

Son kılıf ise yine deri malzemeden üretilen kılıflar. Fakat bu kez folyo tipi bir kullanım sunuluyor. Deri folyo kılıf, hem önde hem de arkada koruma sunulmasını sağlıyor.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

Bu kılıfların fiyatı ise oldukça yüksek. 999 TL gibi bir satış rakamı belirlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir: MacOS Mojave 10.14.2 Yayınlandı – Yeni Güncelleme Nasıl Yüklenir?

İLGİLİ HABER:  iPhone X ve Google Pixel 2 XL Karşılaştırma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?