iPhone XS ve iPhone XR Modelleri için İndirim Haberleri Gelmeye Başladı

0
306
iPhone XS ve iPhone XR

Apple’ın yeni akıllı telefonları için geri sayım son buldu. Yeni akıllı telefonlar, geçen haftanın hemen sonrasında ülkemizde de satışa çıktı. Fakat yeni akıllı telefonların Türkiye satışı pek sevindirici karşılanmadı. 4 ay kadar bir süre bekledikten sonra başlayan satışlar, fiyatlar nedeniyle tepki çekiyor. Yeni akıllı telefonların fiyatlarının 7 ile 10 bin TL arasında değişen satış fiyatları var.

Hal böyle olunca yeni akıllı telefonların fiyatlarında bir düzenleme olup olmayacağı da merak edilmeye başlandı. Doğrudan Apple tarafından bu konuda yapılmış bir açıklama yok ancak fiyatlar için düzenlemelerde yapılmaya başlandı. İlk düzenleme ise Amazon Türkiye tarafından geldi.

iPhone XS ve iPhone XR Fiyatları Nasıl Değişti?

Kısa süre önce resmi olarak ülkemize de açılan Amazon Türkiye tarafından bir düzenleme yapıldığı ortaya çıktı. Hem iPhone XS hem de iPhone XR modellerinin fiyatlarında bir kampanyaya gidildiğini görüyoruz. iPhone XS ve iPhone XR modellerinde yapılan indirimin miktarı ise oldukça ciddi. Hemen hemen tüm versiyonlarda geçerli olan indirimler 800 TL gibi rakamları buluyor.

iPhone XS ve iPhone XR

Siz sormadan bir söyleyelim, bu modelde de yine Apple Türkiye garantisi devam ediyor. Yeni akıllı telefonların doğrudan Apple tarafından fiyat düzenlemesine alınabileceğini de ekleyelim. Fakat bunun için resmi bir bilgi ne yazık ki yok. Şimdilik gelişmeleri takip etmek gerekecek.

İLGİLİ HABER:  iPhone Error 53 Hatası Nasıl Düzeltilir ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?