iPhone Xs Ön Siparişleri Başladı

0
294
iPhone Xs

iPhone Xs ve iPhone Xs Max akıllı telefonlarının tanıtımının üzerinden 2 gün geçti. Yeni akıllı telefonların tanıtımlarının üzerinden 2 gün geçmesinin ardından ön siparişler başlatıldı. Açıklandığı gibi ön siparişlerin başlatılmasının ardından, yeni modellere ne kadar ilgi gösterileceği de ortaya çıkmış oldu.

Detaylara ve ortaya çıkan yeni bilgilere geçmeden önce, telefonların ülkemizde ön siparişe açılmadığını belirtelim. Yeni modellerin tanıtımları sırasında da ülkemiz ön sipariş listesinde yer almamıştı. Sürpriz bir durum yok. Geçelim ön sipariş detaylarına.

iPhone Xs Modellerine İlgi Oldukça Yoğun

Ön siparişlerin açılmasının hemen ardından yetkililer tarafından açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamada akıllı telefonların satışlarının çok iyi gittiği ve siparişlerin oldukça yüksek olduğu belirtildi. Hatta biraz daha iddialı bir açıklama geldi ve yeni modellerin stoklarının kısa süre içerisinde son bulacağı açıklandı. Fakat tüm bu açıklamalarla beraber herhangi bir rakam paylaşımı yapılmadı. Şu an için telefonun ne kadar sattığı, stokların ne kadar olduğu gibi bilgileri elde etmek mümkün olmadı.

Bu açıklamaların hemen sonrasında en pahalı model için detaylarda ortaya çıktı. iPhone Xs Max serisinin 512 GB depolama alanı sunan serisinin, 1499 dolar ile en yüksek fiyatlı yeni model olduğu açıklandı. Ülkemizde bu modelin 13 – 15 bin TL arasında fiyatlarının olması bekleniyor. Yine de kesin bilgiler açıklanmış değil. Bu nedenle bir süre daha beklemek gerekecek.

iPhone Xr İçin Durum Net Değil

Yeni modelin satış fiyatının bu kadar yüksek olması bir yana uygun fiyatlı olarak gelecek olan iPhone Xr modelinin detayları da belli değil. Yine bu modelinde 8-9 bin TL gibi bir rakamla satılması muhtemel. XR için bir süre daha beklemek gerekecek çünkü XR modeli 19 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Yüz Tanıma Teknolojisine Hazır Olun

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?