iPhone XS Max

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının en çok konuşulan özelliklerinden birisi, kamerası oldu. Donanım olarak çok önemli bir değişiklik sunmamış gibi gözükse de iPhone Xs serisinde kullanılan kameraların yeni işlemciler ve yeni görüntü teknolojileriyle kameraların yetenekleri bir hayli arttırıldı. iPhone Xs Max akıllı telefonlarının kamerasının ne kadar iddialı olduğunu gösteren paylaşımlarda devam ediyor. Son olarak tamamen iPhone Xs Max akıllı telefonlarıyla çekilmiş olan kısa film ortaya çıktı. Tim Cook tarafından da Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kısa filme ve detaylara geçelim.

iPhone Xs Max ile Kısa Film

iPhone Xs Max ile ilk kısa filmi çeken yönetmen ise Jon M.Chu oldu. Kısa filmi tamamen iPhone Xs Max ile çektiğini belirten ünlü yönetmen, filmin ışıklandırması veya ses kayıtları içinde herhangi bir cihaz kullanmadığını açıkladı. Tamamen iPhone Xs Max akıllı telefonlarının kamerasıyla çekilen film, 4K 240 kare hızında çekilmiş. Kısacası kameranın yetenekleri sonuna kadar kullanılmış demek yanlış olmayacaktır.

Unutmadan kısa filmin içeriğinden de söz edelim. Ünlü dansçılardan biri olan Luigi Rosado’nun yer aldığı kısa filmde, ünlü dansçının bir nevi hazırlık odası ele alınıyor. Dans gösterisi için hazırlanan ünlü dansçının özel figürlerinin iPhone Xs Max modeliyle net bir şekilde yakalandığı görülüyor. Dilerseniz daha fazla detay için sizi video ile baş başa bırakalım.

Yeni iPhone serisinde yer alan kameranın yeteneklerini daha yakından görün. Tim Cook tarafından da sosyal medya hesabından yayınlanan kısa filmlerin devam serilerinin gelmesi de bekleniyor. Hatırlarsanız iPhone 8 ve iPhone X modelleri için de benzeri kısa film çalışmalarının yapıldığını görmüştük.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 iPhone X için Mini Bir Düzenleme Getirdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?