iPhone XS Max için İlginç Reklam Filmi

0
110
iPhone XS Max

iPhone XS Max ülkemizde olmasa bile, satışa çıktı. Akıllı telefonun satışa çıkmasının ardından Apple’ın reklamları da başladı. Daha çok iPhone XS Max akıllı telefon modeli üzerinde duran Apple’ın ilk reklam filmi de yine bu model için geldi. iPhone XS Max akıllı telefonlarının en büyük ekranlı iPhone modeli olduğunu vurgulamak için hazırlanan reklam filmi bir hayli ilgi çekmiş durumda. Ayrıca reklam filminde bir detay da dikkat çekiyor.

iPhone XS Max Dev Ekranı

Reklam filminde ilginç bir mizah yönü kullanılmış. iPhone XS Max kullanıcılarının telefonu yönelttikleri nesneler anlamsız bir şekilde büyüyor. Kimi zaman bir kedi kimi zaman bir bina, tüm nesnelerin iPhone Xs Max ile çok daha büyük gözüktükleri vurgulanıyor.

Yeni akıllı telefon modelleri için yapılan paylaşımda dikkat çeken bir başka detayın ise grup FaceTime özelliği olduğunu görüyoruz. Reklamın küçük bir parçasında iOS 12 final sürümünde ertelenen grup FaceTime özelliğinin yer aldığı görülüyor.

Bu da demek oluyor ki iOS 12.1 beta 1 işletim sisteminde de ortaya çıktığı gibi grup FaceTime özelliği kesin olarak gelecek. Muhtemelen ilk güncellemede bu özelliği görme şansını elde edeceğiz. Şimdilik yeni sürümün beta testlerinde çalışmalar devam ediyor. Sözü daha fazla uzatmayalım ve iPhone XS Max için paylaşılan reklam filmini sunalım. Benzeri reklam filmi çalışmalarının da devam edeceğini ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Oyun Konsolu Hissi Veren En İyi iPhone Oyunları

İLGİLİ HABER:  Yeni 14 inç MacBook Pro Özellikleri Sızdı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?