iPhone Xs Max Fiyatı Ortaya Çıktı

2
339
iPhone Xs Max

2018 iPhone modellerinin tanıtılmasına, bir haftadan az bir süre kaldı. Yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda bilmediğimiz bir detay kalmadı demek daha doğru olacaktır. Ekranlar, telefonların tasarımı, çift kamera sistemi derken birçok özellik ortaya çıkmış oldu. Hatta telefonların basın görselleri olduğu iddia edilen görsellerin ortaya çıktığını da paylaşmıştık. Yeni model için ortaya çıkan bu detaylardan sonra şimdi ise iPhone Xs Max modeli ortaya çıktı. Aslında iPhone Xs Max olarak adlandırılan model, uzun süredir konuştuğumuz 6.5 inç iPhone modeli olacak. Sadece isim değil, yeni modelin fiyatı da belli oldu.

iPhone Xs Max En Pahalı Model Olacak?

3 yeni akıllı telefon sunacak olan markanın, iPhone Xs Max modelinde ise rekor bir fiyatla geleceği görülüyor. Markanın, yeni modeller için belirlediği Avrupa fiyatları olduğu belirtilen fiyata göre iPhone Xs Max, 1.149 Euro üzerinden satışa çıkacak.

Yeni akıllı telefon modelinin satış fiyatı kısmında bu değerle gelmesi, şimdiye kadar ki en pahalı iPhone modelini göreceğimizin kanıtı. Sadece iPhone Xs Max akıllı telefonlarının fiyatı belli olmadı. Bunun yanında diğer akıllı telefonların fiyatı konusunda da bazı bilgiler ortaya çıktı.

iPhone Xs Max

Buna göre iPhone Xs modelinin 909 Euro olacağı görülüyor. Zamlı fiyatlarla beraber iPhone 8 Plus fiyatına denk gelen rakamın, bir hayli tepki çekeceği kesin. Bunun dışında iPhone 9 olarak adlandırılması beklenen 6.1 inç iPhone modelinin ise 799 Euro fiyatla satışa çıkacağı belirtiliyor.

Yine bu rakamında iPhone 8 serisinin zamlı halini işaret ettiğini söyleyebiliriz. Ülkemiz fiyatlarının çok daha yüksek olacağını göreceğimiz yeni seriler, fiyat konusunda bir hayli ses getirecek gibi gözüküyor. Tanıtımdan sonra kesin bilgileri alacağız ancak özellikle iPhone Xs Max modelinin satış fiyatı 9 bin TL barajını geçebilir. Bu fiyatlarla yeni modeller ne kadar tercih edilir? İşte orası tam bir tartışma konusu.

İLGİLİ HABER:  Apple Beats Kulaklıklar için Yeni Detaylar ve Görseller

İlginizi Çekebilir: iPad ve iPhone Modellerinde Kiralama Dönemi

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?