iPhone XS Kutu İçeriği Memnun Etmeyecek

0
473

Dün gerçekleştirilen Apple etkinliği, tüm dengeleri değiştirdi. Sadece olumlu yönde değil, olumsuz yönde de birçok değişiklik yaşadık. Sitemizde de yer vermiştik en kötü haber zamlar oldu. Telefonlar ve genel olarak tüm Apple ürünleri Türkiye fiyatları uçuşa geçti. Fakat gözüken o ki markanın tek kötü haberi bu olmayacak. Detaylar gelmeye devam ettikçe kötü haberlerde ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez iPhone XS akıllı telefonlarının kutu içeriği hakkında detaylar ortaya çıktı. Fakat yeni bir masraf kapısı açılmış gibi gözüküyor.

iPhone XS Kutuda Dönüştürücü Bulundurmayacak

iPhone XS ve iPhone Xs Max modellerinde de 3,5 mm kulaklık girişinin bulunmadığını gördük. Tıpkı eski modellerde olduğu gibi kullanıcıların 3,5 mm kulaklıklarını kullanmaları için dönüştürücüye ihtiyaçları olacak. Dönüştürücü olmadan, standart kulaklıkları kullanamayacaksınız. Bundan önceki modellerde de böyle bir gelişme yaşanmıştı ancak kutudan dönüştürücüler çıkmıştı. Şimdi ise iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinde kutu içerisinde dönüştürücüye yer verilmeyecek.

iPhone XS

Kullanıcıların yeni akıllı telefonlarda standart 3,5 mm kulaklık girişine sahip olan kulaklıklarını kullanmaları için 80 TL daha ödeme yapmaları gerektirecek. Dönüştürücülerin fiyatının değişebileceğini de ekleyelim. Kutu içeriğinde memnun etmeyen tek gelişme bu değil.

Bunun dışında iPhone XS modellerinin kutu içeriğinde beklendiği gibi hızlı şarj adaptörü de bulunmayacak. İddialara göre 18 W değerinde bir adaptörün kutu içerisinde yer alacağından söz ediliyordu. En azından 7,5 W değerinde bir adaptör bekliyorduk. Fakat bu kısımda da değişiklik yapılmamış 5W adaptörler kullanılmaya devam edilmiş.

Kutu İçeriğinde Yer Alacak Ürünler Şöyle;

  • 5W adaptör
  • iOS 12 Yüklü iPhone
  • Lightning EarPods Kulaklık
  • USB-Lightning kablo
Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here