Yeni iPhone modellerinin tanıtımı için sadece 5 gün kaldı. Önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtımla, 1 senedir konuştuğumuz 2018 iPhone akıllı telefonlarının özelliklerini görmüş olacağız. Tabii ki yeni akıllı telefonlarla beraber yeni sistem özellikleri ve donanımlar karşımıza çıkacak. Her ne kadar tanıtım haftaya olsa da şimdiye kadar sızdırılan bilgiler, bu sistem özelliklerini öğrenmemizi sağladı. Özellikle telefonların tasarımı konusunda çok fazla şey biliyoruz. İşte bilinenleri destekleyecek yeni bir gelişme daha yaşandı. iPhone XS Max ve iPhone 9 modellerinin kılıfları ortaya çıktı.

iPhone XS Max ve iPhone 9 Kılıfları

6.1 inç ekrana sahip olacağı söylenen iPhone 9 akıllı telefonlarının kılıflarından başlayalım. Yeni model için paylaşılan kılıf, telefonun dikine bir kamera kullanımı yapacağını gösteriyor. Fakat burada kafa karışıklığına neden olacak bir durum söz konusu.

iPhone XS Kılıfları

iPhone XS modeline göre daha ince bir alan oluşturulmuş olsa da çift kamera için boşluk bırakıldığı görülüyor. Beklenti bu yönde değil. iPhone 9 akıllı telefonlarının tek kamerayla gelmesi bekleniyor. Kılıf görsellerinde tek karışıklık bu nokta gibi. Bunun dışında ekran kısmında yine uçtan uca ekran tasarımının kullanılacağı görülüyor.

iPhone XS Kılıf Görselleri

Yeni akıllı telefon modellerinden bir diğer olacak olan iPhone XS Max modelinin kılıfına baktığımız zaman, çok daha geniş bir akıllı telefon geleceğini görüyoruz. Hem yanlardan hem de dikine biraz daha geniş bir telefon söz konusu olacak.

iPhone XS Kılıfları

Kılıf üzerinde oluşturulan kamera alanı, beklentilerdeki gibi dikine çift kamera kullanılacağını doğrular nitelikte. Bunun dışında çok önemli bir detay ortaya çıkmış değil. Özellikle ekran kısmında çok önemli bilgiler elde edilemiyor. Daha önce paylaşılan bilgilerden yola çıkarsak, bu modelinde çentik alanıyla geleceğini söyleyebiliriz.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?