Apple iPhone Xs akıllı telefonlarını tanıttığı sırada, telefonların kameralarının çok fazla değişmediği konusunda eleştiriler gelmişti. Tasarımla beraber kameraların da aynı özelliklere sahip olduğu düşünülmüştü. Ancak yapay zekanın ve yeni işlemcilerin artısı, durumun böyle olmadığını gösteriyor. Apple’ın iPhone XS kamera kalitesini ortaya koymak için paylaştığı son videolarda bunun kanıtı.

Firma Experiments isimli özel bir reklam serisi hazırladı. Aslında bu seri “iPhone ile çekildi” reklam kampanyasının bir parçası. Telefonlarla çekilen videolar ve görsellerin paylaşıldığı kampanyada iPhone kameralarının ne kadar güçlü olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Paylaşılan son video ise iPhone XS modelinin bir hayli öne çıkmasını sağlamış durumda.

iPhone Xs Kamerası Ne Kadar Güçlü?

Paylaşılan videolarda iPhone Xs kamerasıyla, profesyonel fotoğrafçıların çektiği yavaş çekim görüntüler yer alıyor. Aslında paylaşılan tek yeni bir video var.

Bu videoda ise yavaş çekim suyum hareketi ele alınıyor. Kameranın ne kadar güçlü olduğunu ortaya koyan video, yavaş çekim kalitesinin de ne kadar yüksek olduğunu göstermiş durumda.

Tüm bunlar değerlendirildiği zaman, iPhone Xs akıllı telefonlarının profesyonel kamera sistemine yakın bir performans ortaya koyduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Paylaşılan bir başka videoda da kıvılcım hareketi ortaya konulmuştu. Her iki videoda söz konusu akıllı telefonların ne kadar başarılı bir kamera performansı ortaya çıkardığının bir kanıtı. Tabii i bu çekimlerin profesyonel ellerde yapıldığını da eklemek gerek.

İlginizi Çekebilir: En İyi Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları ve Özellikleri

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?