iPhone XS

iPhone XS akıllı telefonlarının kamera testleri devam ediyor. Tanıtım sırasında Apple’ın söylemlerine baktığımız zaman yeni akıllı telefonların çok daha başarılı bir kamera ile geldiği vurgulanmıştı. Yeni akıllı telefon modellerinde kullanılan kameraların tartışmaları ise devam ediyor.

Apple kameraların çok daha yetenekli olduğunu söylüyor ancak bazı kullanıcı yorumlarında kameraların eski modellere göre daha farklı çekim yaptığını ve biraz daha kötü bir kalite sunduğunu belirtiyor. Apple ise bu durumu yalanlar gibi iPhone Xs ile çekilmiş fotoğraflar paylaşıyor. “Shot on iPhone” sloganıyla paylaşılan görsellere yenileri eklendi.

iPhone XS ile Çekilen Yeni Fotoğraflar

Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan yeni görseller, iPhone XS kameralarındaki ön yargıyı ortadan kaldıracak gibi duruyor. Yeni görsellere baktığımız zaman Apple’ın oldukça canlı renkler ve çok iyi bir ışıklandırma sistemi görüyoruz.

Portre odu ile çekilmiş fotoğraflar, manzara fotoğrafları, düşük ışıkta çekilmiş etkileyici fotoğrafları ve daha birçok fotoğrafın bulunduğu paylaşım, ön yargıları ne kadar kırar bilinmez ama Apple yine kamera konusunda iddialı.

Dün yayınlanan DxOMark test sonuçlarına baktığımız zaman da Apple’ın yeni akıllı telefonlarının Max modelinde 2.sıraya yerleştiğini görüyoruz. Kameralar konusunda yazılım güncellemelerinin de geleceği ve bu tartışmaların kesin olarak son bulacağı düşünülüyor. Fotoğraflara bakıp kalite konusunda sizde karar verebilirsiniz. iPhone XS kamera kalitesi, bir süre daha tartışılacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir: iPad Rakibi Surface Pro 6 Tüm Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?