iPhone XS Duvar Kağıdı Paylaşıldı! İndirebilirsiniz.

0
901
iPhone XS Duvar Kağıdı

2018 yılına damga vurmasını beklediğimiz yeni seri iPhone akıllı telefonlarının tanıtımı için çok kısa bir süre kaldı. Apple’ın yeni akıllı telefonlarının dün itibariyle ortaya çıkan görselleri, yeni modellerin tanıtıma hazır olduğunu da göstermişti. 12 Eylül itibariyle tanıtılacak olan yeni modellerin, son görsellerinde ise dikkat çeken bir detay daha vardı. Son görsellerde markanın yeni modeller için kullanacağı duvar kağıdı gözükmüştü. Kızıl gezegene benzeyen görsel, bir hayli beğenildi. En az yeni iPhone görselleri kadar çok konuşulan duvar kağıdı için sevindirici haber geldi. Öyle ki duvar kağıdının yayınlandığını gördük.

iPhone XS Duvar Kağıdı

Paylaşılan duvar kağıdı indirilebilir durumda olsa da ne yazık ki tek bir görsel var. Muhtemelen tanıtımdan sonra çok daha fazla görsel paylaşılacaktır ancak şimdilik sadece görsellerde ortaya çıkan tek bir duvar kağıdı paylaşılmış durumda. Telefonun arka planını oldukça havalı bir görünüme kavuşturacak olan duvar kağıdına hemen yukarıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone XS Duvar Kağıdı

Şimdilik paylaşılan bu görsel ile sınırlı kalmak gerekiyor. Kısa süre sonra tanıtım yapılacak ve eski iPhone modelleri için de iPhone XS serisinin duvar kağıtlarının yayınlandığını göreceğiz. 12 Eylül tanıtımından sonra eski model iPhone kullanıcıları için tüm arka plan görsellerini paylaşacağız. Tanıtıma kadar yeni bir görsel ortaya çıkacak olursa, yine sitemizde yeni görsellere yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone XS ve iPhone XS Plus Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?