iPhone Xs Canlı Canlı Görüntülendi

0
332
iPhone Xs

Beklenen gün geldi. Apple, saatler sonra yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. iPhone akıllı telefonlarında kullanılacak tasarım, telefonun özellikleri, fiyat bilgisi gibi uzun süredir konuştuğumuz tüm detaylar ortaya çıkacak. Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak olan etkinlikle beraber ortaya çıkacak olan yeni akıllı telefonlar birçok yönden sürpriz yapacak gibi gözüküyor. Tanıtımı akşam saatlerinde göreceğiz ancak yeni modeller için detaylarda gelmiyor değil. Saatler kala iPhone Xs modelinin canlı görsellerinin ortaya çıkması ise son haber oldu. Tasarımı net bir şekilde ortaya koyan yeni görseller, beklentileri karşıladı.

iPhone Xs Nasıl Gözükecek?

Telefonun çalışır halde olduğunu gösteren görseller, yeni modelin tasarımının çok önemli bir değişiklikle gelmeyeceğini gösteriyor. Biraz daha geniş bir ekran kullanacağı görülen telefon 5.8 inç panele sahip olacak.

iPhone Xs

Yine geniş Face ID kullanımına devam edildiği de gözüken detaylar arasında yer alıyor. Yayınlanan görselleri düşündüğümüz zaman, beklentileri karşılayacak bir telefon söz konusu olacak. Telefonun ön panelinde bir değişiklik yok gibi gözüküyor. iPhone X serisinin devamı niteliğinde bir cihaza hazır olacağı gibi.

Bunun dışında iPhone Xs akıllı telefonlarının herhangi bir detayının ortaya çıktığını göremedik. Telefonun arka kapak görselleri paylaşılmadı. Sadece çalışır halde ekran görselleri yayınlandı. Fakat tüm bu detayları öğrenmek için çok beklemek gerekmeyecek. Akşam saatlerinde yapılacak tanıtımdan hemen sonra, yeni modelin tüm özelliklerini sitemizden paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  PES 2017 iOS ve Android Sürümü Sonunda Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?