iPhone Xs pahalı bir akıllı telefon. Bu noktada herkes hem fikir. Fakat işin bir de farklı boyutu var. Apple fiyatları ne kadar yüksek tutarsa tutsun, hemen hemen her iPhone modelinde olduğu gibi iPhone Xs modellerine de yoğun bir ilgi var.

Hatta bu ilginin çılgınlık derecesine ilerlediğini söylemek yanlış olmaz. Ünlü modacı John Galliano tarafından duyurulan yeni hazır giyim koleksiyonu da bu durumun bir kanıtı oldu. Ünlü modacı yeni koleksiyonunda iPhone Xs modellerini adeta bir koleksiyon ürünü olarak kullandı.

iPhone Xs Moda Aksesuarı Oldu

Maison Margiela moda evi için hazırlanan yeni koleksiyonda, en çok dikkat çeken kısım iPhone Xs telefonları oldu. Kimi modelde ayakkabılara kimi modelde çantalara kimi modelde ise doğrudan elbiselere yerleştirilen iPhone akıllı telefonları, en pahalı aksesuarlardan biri olmuş oldu.

iPhone Xs John Galliano

“Siber dünyaya felsefi bir yaklaşım tarzı” yorumuyla tasarlandığı açıklanan yeni kreasyon ürünlerinin sadece iPhone modellerini değil, iPad modellerini de elbiselerle buluşturduğunu söylemek gerekiyor.

John Galliano tarafından hazırlanan yeni koleksiyon ürünleri çoğu kişi tarafından saçma bulunmuş olsa da aslında teknolojiyi ne kadar hayatımıza soktuğumuzun bir kanıtı. Daha önce de benzeri çalışmaları defalarca duymuştuk. Ne kadar saçma geliyor olsa da zaten akıllı telefonlara yapışık yaşadığımızı düşünecek olursak, aslında bunu vurgulamak açısından mantıklı bir fikir sunulduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?