iPhone XR Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı

0
292
iPhone XR

Yeni akıllı telefon modellerini pazara sunan Apple, çok kısa bir süre önce ülkemiz için de bu modelleri piyasaya sunacağını açıkladı. Daha önce iPhone XS serisinin ülkemiz için ne zaman satışa çıkacağı konusunda bilgi vermiştik. Yeni akıllı telefonların oldukça yüksek bir fiyat aralığında olacağını gösteren fiyat açıklamalarının hemen ardından bu kez uygun fiyatlı seri olan iPhone XR modeli için Türkiye fiyatı açıklaması geldi. Her ne kadar diğer modellere göre daha düşük fiyatlara sahip olsa da iPhone XR Türkiye fiyatının hiç de düşük olmadığını söyleyerek başlayabiliriz.

iPhone XR Fiyatı Nasıl?

Turkcell tarafından yapılan açıklama sonrasında iPhone XR akıllı telefonlarının 7.399 TL başlangıç fiyatı olacağı belirtildi. Başlangıç fiyatı olarak belirtilen 7.399 TL rakamına sahip olan modelin 64 GB depolama alanına sahip olduğunu ekleyelim.

iPhone XR

Giriş seviyesi akıllı telefonların 64 GB gibi bir depolama alanı değiştikçe fiyat kısmında da artış karşımıza çıkıyor. 128 GB depolama alanına sahip olan model ise 7.799 TL satış fiyatına sahip olacak. Her iki modelde de 6 farklı renk seçeneğinin de sunulduğunu söylemek gerekiyor.

Yeni akıllı telefonlar için açıklanan rakamlar bu şekilde. 6 aylık taksit imkanıyla beraber satışa çıkacak olan modeller için 30 Kasım gününde satışların başlayacağı da belirtiliyor. Henüz Apple’ın resmi olarak tarih açıklaması yapılmadığını da bir kez daha belirtelim.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 Beta 5'de yenilikler neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?