iPhone XR

Apple’ın yeni ürünleri için sunacağı sürprizler bir bir ortaya çıkıyor. Yakın bir zamanda Apple Watch 4 modelinin ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı konusunda paylaşımlar yapılmıştı. 19 Ekim tarihinde satışa çıkacağını göreceğimiz yeni akıllı saat modeli ile ilgili haberler bir yana, bu kez iPhone XR tercih edecek olan kullanıcılar için sürpriz bir haber geldi.

Apple tarafından alınan bir karar ortaya çıktı. Renkli bir model olması, farklı renk seçeneklerinin tasarımda en çok dikkat çekecek detaylar arasında olması ve benzeri nedenlerden dolayı Apple’ın yeni akıllı telefonlar için yeni bir kılıf ürettiği açıklandı. Resmi olarak satışa sunulacak olan kılıfın özelliklerinin neler olacağı konusundan söz edelim.

iPhone XR Şeffaf Kılıfları Geliyor

Telefonların rengini ortaya çıkarmak isteyen Apple’ın şeffaf özel bir kılıf geliştirdiği ortaya çıktı. Silikon ve deri kılıfların yanında gelecek olan bu resmi model, telefonun arka kapağının tamamen gözükmesini sağlayacak. Yeni modelin kılıflarında dikkat çeken bir başka detay ise fiyat olacak. Apple’ın resmi ürünü olması nedeniyle iPhone XR kılıfının pahalı olduğunu görüyoruz.

iPhone XR

Fiyat listesine göre yaklaşık 250 TL gibi bir fiyatla satış yapılacak. Dayanıklılık konusunda kesin bilgi elde etmenin mümkün olmadığı kılıfların yayınlanması, iPhone XR modelleri için gecikme durumunun söz konusu olmayacağını da gösteriyor. Telefonların ülkemiz satış fiyatlarının da yakın bir zamanda açıklanmasını bekliyoruz. Apple Watch 4 modelinin satış tarihinin açıklanması en büyük işaret olarak gösterilebilir.

İlginizi Çekebilir: Galaxy Note 9 mu iPhone Xs Max Mı? Hangisini Almalıyım?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?