iPhone XR için En Dayanıklı Kılıflar

0
414
iPhone XR kılıfları

2018 iPhone modelleri içerisinde hem uygun fiyatlı model olması hem de yeni renk seçeneklerine yer verilmesiyle bir hayli konuşulan iPhone XR, hala satışa çıkmış değil. Telefonların çok kısa bir süre içerisinde ön siparişlerinin ise açıklanması bekleniyor. Ön siparişlerinin başlamasına çok kısa bir süre kala, iPhone XR için önemli aksesuarlarda tanıtılmaya başlandı. Söz konusu bir iPhone modeli olunca, akla ilk gelen de yeni akıllı telefonların kılıfları oluyor. Oldukça yüksek ücretlere satın alabileceğiniz iPhone XR modelini koruma konusunda büyük önem taşıyan kılıflar için önerilerden söz edeceğiz. Bakalım en dayanıklı iPhone XR kılıfları hangileri ve bu kılıfların özellikleri neler?

iPhone XR Tank Kılıf

Söz konusu dayanıklılık olunca, akla ilk gelen kılıf tank tipi kılıf oluyor. Daha önce iPhone X modelinde ve iPhone 8 modellerinde kullanıldığını gördüğümüz kılıflar, telefonu darbelere karşı tam anlamıyla korumayı başarıyor. Çeşitli renklerde satın alabileceğiniz kılıflar, ön kısımda dahili bir ekran koruyucu bulundurmuyor.

iPhone XR kılıfları

Buna karşın katmanlı bir koruma sistemi karşımıza çıkıyor. Sağlam bir iç kabuğa sahip olan kılıf, dış kabuk kısmında ise biraz daha yumuşak bir çerçeveyle geliyor. Arka kısımda ekstra olarak ikiye katlanan kemer klipsi ve tozu engelleyen özel kapak yapısı da dikkat çeken detaylar arasında. Amazon üzerinden satın alabileceğiniz kılıf, şu sıralar 60 dolardan satılıyor.

Fiyat: 60 dolar

iPhone XR Robot Stil Kılıf

Metal kılıfın, tek amacı var. Telefonu düşmelere ve dış etkilere karşı en iyi şekilde korumak. Bunu başarmak için özel bir metal malzemeden yapılan kılıf, W şeklinde bir adet kart tutucuyla beraber geliyor.

iPhone XR kılıfları

1 adede kadar kart tutucu sunan kılıf, araç montajı için de uygun olarak geliyor. Kılıfın fiyatının ise 12 dolar olduğunu ve yine Amazon üzerinden satın alabileceğinizi ekleyelim.

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone 8 Kasa Malzemesi Netleşiyor

Fiyat: 12 dolar

iPhone Ultra Protective Kılıf

Hem dayanıklı hem de şık kılıflar üretme konusunda yaptığı çalışmalarla öne çıkan Mous tarafından sunulan Ultra Protective kılıfı, bir yandan oldukça dayanıklı polimer bir yapı sunarken diğer yandan ise şık kılıf tasarımları sunuluyor.

iPhone XR kılıfları

iPhone XR için en çok dikkat çeken kılıf olan Ultra Protective ise ahşap kaplı olarak geliyor. Kılıfın yapısında yer alan özel polimerin darbeleri emdiğini ve telefona zarar gelmesini engellediğini de ekleyelim.

Fiyat: 50 dolar.

iPhone XR Anodized Aluminum Kılıf

Alüminyum kaplamalı olarak gelen Anodized Aluminum kılıf, son derece dayanıklı bir yapıya sahip.

iPhone XR kılıfları

13 metreden beton üzerine düşmelere karşı dayanıklılık sunan kılıf, işlenmiş metal ile hem şıklığı sunuyor hem de dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

Fiyat: 40 dolar.

iPhone XR Ring holder Kılıf

Arka kısımda özel bir halka tutucu kullanan kılıf, selfie için telefona ekstra tuş eklenmesini de sağlamakta. Arka kısımda yer alan metal halka, araç içi tutacaklar için de uygundur.

iPhone XR kılıfları

Dayanıklılık kısmında ise özellikler kenarlarda bir koruma sunulduğunu söylemek gerekiyor. Fakat biraz yüksek bir mesafeden düşüşlere karşı tam anlamıyla koruma sunulmamakta.

Fiyat: 10 dolar.

Genelde arka kısımdan koruma sağlayan kılıfları ele aldık. Şu an için en dayanıklı kılıflar bunlar gibi gözüküyor. Telefonların tam anlamıyla satışa çıkmasının ardından daha fazla kılıf sunulacaktır. Telefonların satışa başlamasından sonra ortaya çıkan kılıflar için de paylaşımlar yapacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?