iPhone XR Görselleri Ortaya Çıktı

0
428
iPhone XR 2019

Akıllı telefonların amiral gemisi modeli olmasını beklediğimiz yeni iPhone telefonları için sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefon modellerinin içerisinde uygun fiyatlı model olmasını beklediğimiz iPhone XR 2019 modeli için de yeni sızıntılar gelmeye başladı.

Bu kez yeni akıllı telefonların tasarımlarını ortaya çıkaran görseller ortaya çıktı. Kamera yerleşiminin nasıl olacağını gösteren yeni görsellerde yer alan detaylardan söz edelim.

iPhone XR Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların tasarımı kısmında arka bölümünde dikkat çekmesini bekliyoruz. Yeni akıllı telefonların üst üste sıralanmış olan çift kamera kullandığını görmek mümkün olacak. Üst üste sıralı olan çift arka kameranın, özel bir kamera alanı içerisinde yer alacağını da ekleyelim.

Tasarım görsellerinde ortaya çıkan detaylara göre, bu kamera alanının hemen yanında flaş ışığı da bulunacak. Üst üste çift kameranın hemen yanında yer aldığını gördüğümüz flaş ışığının biraz daha büyük olduğunu da eklemek gerekiyor.

iPhone XR 2019

Kamera lenslerinin ise biraz daha büyük olduğunu ekleyelim. Arka kapak tasarımında bu şekilde bir dizaynı benimseyecek olan akıllı telefonun ön kısımda da benzer bir tasarım sunduğunu görmek mümkün olacak. Çentik alanının kullanıldığını gördüğümüz akıllı telefonun ekran kısmında herhangi bir boyut değişikliği yapmayacağını da belirtelim.

Genel olarak ekran tasarımı değişmeyecek ancak kasanın biraz daha ince olduğunu göreceğiz. 8.3 mm kalınlığında olan mevcut kasa kalınlığının 7.8 mm seviyesine kadar indirileceğini ekleyelim.

Muhtemelen iPhone Xs akıllı telefonlarında yer alan mevcut tasarımın bu modelde de kendisini gösterdiğini görmek mümkün olacak. iPhone XR 2019 modelinin tasarımı için yeni detaylar ortaya çıkacak olursa, paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.3 Beta 5 Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  Apple şarj aletinin ve kablosunun sahte mi yoksa orijinal mi olduğu nasıl anlaşılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?