Akıllı telefonların iOS kısmında yeniş amiral gemisi modeli olarak gelmesini beklediğimiz 2019 iPhone modelleri için 2 aydan kısa bir süre kaldı. Yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımı sonrasında Apple’ın sistem değişikliklerine gitmesi bekleniyor. Haliyle yeni akıllı telefonlarda merakla bekleniyor. Bu merakı dindirecek olan yeni görsellerde yayınlanmaya devam ediyor.

Son olarak iPhone XR 2019 akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıktı. iPhone XR 2019 akıllı telefonlarını tasarımı konusunda önemli bilgiler veren görselleri ve beklenen tasarımı bekleyelim.

iPhone XR 2019 Tasarımı Nasıl?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında beklendiği gibi çift kamera ile geldiğini görmek mümkün olacak. Üst üste sıralı olacak olan çift kameranın kullanılacağı akıllı telefonların, beklendiği gibi kamera alanına sahip olduğunu görmek mümkün olacak.

iPhone XR 2019

Çift kameranın dışında bir de flaş ışığı karşımıza çıkacak. Kameranın hemen yanında yer alan flaş ışığının dışında arka kapak tasarımının değişmeyeceğini söyleyebiliriz. Ön kısımda ise neredeyse hiçbir değişiklik yok. iPhone XR 2019 akıllı telefonlarında yine çentik alanının kullanıldığı görülüyor.

Çentik alanında boyut olarak bir değişiklik olmadığını da söylemek yanlış olmaz. Yine ekran tasarımının da aynı kalacağını söyleyebiliriz. Asıl değişiklik arka kısımda olacak gibi. Son olarak ekranda parmak izi sensörü özelliğinin kullanıma gireceğini de ekleyelim. Görsellerde de ekran kısmında yer alan kilit detayı bunu vurguluyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?