Apple’ın akıllı telefon modelleri için belli dönemlerde sızıntılar geliyor. Yeni akıllı telefon modelleri için ortaya çıkan sızıntılar ise nasıl telefonlarla karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor. Son olarak iPhone XR 2019 akıllı telefonlarının render görselleri ortaya çıkmış ve yeni akıllı telefonların tasarımı netlik  kazanmıştı. Şimdi ise bu tasarıma artı katacak bir detay daha ortaya çıktı. Bu kez telefonların renklerinin neler olacağı belli oldu.

iPhone XR 2019 Renkleri Neler Olacak?

Yeni akıllı telefonların renkleri önemli çünkü Apple bu modelle beraber renkli iPhone devrine yeniden dönüş yapmıştı. Mavi, kırmızı, sarı gibi renklerle dikkat çeken serinin devam modelinde de aynı durumun geçerli olması bekleniyor.

Fakat ortaya çıkan bilgilere göre iPhone XR 2019 modelinde yer alacak olan renkler için düzenlemeler yapılacak. Geçen seneden farklı olarak bu sene, söz konusu akıllı telefonların Mercan rengi ve mavi renklerine sahip olmadığını göreceğiz.

Telefonların renk seçenekleri kısmında yapılacak olan düzenleme sonrasında renklere Lavanta ve Yeşil modelleri dahil olacak. Bunun dışında tıpkı geçen sene kullanıldığı gibi yine 6 farklı renk seçeneğini göreceğiz. Burada belli ana renkler kullanılmaya devam edecek.

iPhone-XR-2019

Çift kamerasının dikkat çeken bir tasarım ayrıntısı olarak öne çıkacağı iPhone XR 2019 akıllı telefonlarının; Siyah, sarı, beyaz ve kırmızı renklerini kullanmaya devam ettiğini göreceğiz. Bunun dışında yukarıda belirttiğimiz gibi bir de yeşil ve lavanta renklerinin kullanıma gireceği konusunda bilgiler var.

Aslında sevilen renkler olarak öne çıkan Mavi ve Mercan renginin ise kullanılması beklenmiyor. Tedarikçilerden gelen bilgilere göre Apple’ın bu konuda aldığı karar değişiklik göstermiş durumda. Renk kısmında yapılacak olan değişiklik için tabii ki satış rakamları da incelenmiştir. Muhtemelen satış rakamlarına göre yapılan değerlendirmelerden söz ediyoruz.

Telefonların tasarım kısmında da destekli modeller olacağı ve renk seçenekleriyle kullanıcıların aklını çeleceği ise kesin. Ana modeller için şu an bir renk iddiası olmadığını da belirtelim. iPhone XI ve iPhone XI Max modelleri konusunda biraz daha beklemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone XI Kılıfları Ortaya Çıktı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?