Yeni iPhone modelleri için sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Sürekli olarak yeni bir haberle karşı karşıya kalıyoruz. Bu noktada son olarak iPhone XR 2019 modeli için belli başlı render görsellerinin yayınlandığını görmüştük.

Yayınlanan render görselleri, akıllı telefonların tasarımı konusunda çok önemli fikirlerin ortaya çıkmasını sağladı. Merakla beklenen yeni akıllı telefonun tasarım görsellerinden hemen sonra bu kez fiyatı konusunda yeni iddialar geldi. Telefonun fiyatının nasıl olacağı konusunda paylaşımlar yapan Apple tedarikçilerine göre sürprizle karşı karşıya kalmayacağız.

iPhone XI Fiyatı Değişmeyebilir

İddialara göre telefonların tasarım kısmında değişiklik göreceğiz. Çok önemli bir tasarım değişikliği olmayacak ancak genel olarak tasarımda bazı oynamalar yapılacak. En büyük değişikliği kamera kısmında göreceğiz. Kamera kısmında üst üste sıralı çift kamera yerleşimine yer verilecek. Ana kameranın dışında bir de ikinci kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Çift kameranın hemen altında ise flaş ışığının yer aldığını göreceğiz ki zaten tasarım kısmında başka bir değişiklik olmayacak. Asıl merak edilen, bu değişikliğin fiyat kısmında nasıl yansıyacağı.

Tedarikçi kanalından gelen bilgilere göre fiyat kısmında da çok değişiklik beklenmiyor. iPhone XR 2019 modelinde de fiyatın yine 700 dolar civarında olduğunu görmek mümkün olacak. Bunun dışında bir değişiklik olup olmayacağını kesin olarak bilmiyoruz.

700 dolar civarında bir satış fiyatının olması diğer iPhone modellerine göre alternatif bir seri daha sunulacağını gösteriyor. Bunun dışında telefonun çift arka kameralı olması da eski serilerin yerini alacak uygun fiyatlı bir akıllı telefon modeli olacağını gösteriyor.

Henüz bu bilgilerin sadece iddiadan ibaret olduğunu ve fiyat konusunda resmi açıklamanın yapılmadığını da ekleyelim. Her zaman olduğu gibi fiyat kısmında da sızıntılar söz konusu.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?