iPhone XL için Yeni Render Videosu Yayınlandı

0
256
iPhone XL

2018 yılında istediğini tam olarak alamayan Apple, beklendiği gibi geçen sene 3 yeni iPhone modeli tanıttı. Markanın iPhone X serisine devam ettiği iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri, amiral gemisi sınıfının en pahalı akıllı telefonlarından oldu. Sadece bu modeller değil iPhone XR modellerinin fiyatları da bir hayli can sıkıcı. Mevcut modellerin satış stratejileri ve çalışmaları bir yana, Apple’ın 2019 iPhone modelleri için de çoktan çalışmalara başladığı biliniyor. Merakla beklenen modellerden birisi de iPhone XL. Yeni akıllı telefon hakkında gelen bilgiler ise oldukça iddialı ve beklenen değişikliklerin yapılacağı bir serinin geleceğini gösteriyor.

iPhone XL Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Wall Street Journal tarafından paylaşılan yeni render videosu, iPhone XL akıllı telefonlarının tasarımını ortaya koyuyor. Daha önce paylaşılan görsellerde olduğu gibi iPhone XL akıllı telefonlarında 3’lü arka kamera kurulumunun yer alacağından söz ediliyor. Render görsellerinde de vurgulanan detaylar tam olarak bu kısım.

Bir kare içerisine yerleştirilmiş olan 3 adet arka kameranın bulunacağı belirtilen akıllı telefonun, yine bu kamera alanı içerisinde de flaş ışığına yer vereceğinden söz ediliyor. Kamera kısmında 3 kameralı tasarıma geçilmesi, 2018 yılında beklenen değişimin yapılacağının en büyük göstergesi.

Kamera tasarımını bir kenara bırakıp ekrana geçtiğimiz zaman ise çok büyük bir değişiklik görmüyoruz. Ne kadar doğru bilinmez ama iddialar yeni modelde de çentikli ekran tasarımının devam edeceği yönünde. Henüz çentik alanının tasarımının nasıl olacağı konusu ise tam bir soru işareti. Yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan iPhone XL akıllı telefonları için ekran tasarımları da yakın zamanda belli olacaktır.

İLGİLİ HABER:  Pokemon Go Almanya için iOS'da yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?