iPhone X’in Değerine Değer Katacak Caviar Kılıfları Ortaya Çıktı

0
80
Caviar iPhone X

iPhone X akıllı telefonları geçtiğimiz senenin en pahalı akıllı telefon modelleri arasında yer aldı. 1000 dolar gibi bir fiyatla satışa çıkmasının ardından yeni modelin sektöre damga vurduğunu gördük. Zaten telefonun oldukça iddialı olduğunu ve fiyatın bu konuda da daha da öne çıkmasını sağlayan detayların bulunduğunu tekrar tekrar hatırlatmamıza gerek yok.

Fakat zaman zaman ortaya çıkan detaylar beklentilerin daha ne kadar yükseltilebileceğini gösteriyor. Bu noktada son adım Caviar tarafından geldi. Firma tarafından iPhone X için yeni bir kılıf serisi üretildi ve servet değerinde bir ürün ortaya çıkmış oldu.

Caviar iPhone X Kılıfları Ne Kadar Olacak?

Yeni akıllı telefon kılıflarının fiyatı dışında çok önemli detayları var. Öyle ki bu kılıflarla beraber akıllı telefonlarınızı güneş enerjisi ile şarj etmeniz mümkün. Bunun için kılıfın arka yüzeyinde oldukça geniş bir güneç paneli bulunuyor. Telefonu dışarıdan gelecek olan darbelere karşı korumak içinde özel olarak tasarlanan Caviar iPhone X kılıflarının, kalınlık konusunda da 5 mm gibi bir fazlalık oluşturduğunu görüyoruz.

Caviar iPhone X

Hem suya hem de toza karşı koruma sağlayacak olan kılıfın, fiyatı kısmında ise 4500 dolar gibi bir rakam açıklandı. Sadece 1000 adet üretilecek olan kılıfların, ilk modelinin ise Tesla kurucusu Elon Musk’a hediye edileceği açıklandı. Üstelik bu modelin üzerinde “Dünya’da ve insanlar tarafından yapıldı.” Gibi esprili bir de yazının bulunduğunu ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Portrait Lighting Mod için Yeni Video

İLGİLİ HABER:  En İyi iPhone X Kılıfları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?