iPhone XI Yeni Render Görüntülerinde Ortaya Çıktı

0
195

Bu sene Apple’ın yeni akıllı telefonları olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz iPhone XI akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonların nasıl bir tasarım kullanacağı konusunda daha önce birkaç görsel paylaşılmıştı. Şimdi ise yavaş yavaş render görselleri yayınlanmaya başladı. Daha önce paylaşılan bilgilerden yola çıkarak hazırlanmış olan render görselleri iPhone XI akıllı telefonlarının detayları için beklentileri ortaya çıkarmış oldu. iOS 13 işletim sisteminin konseptiyle hazırlandığı belirtilen render görsellerine göre iddialı telefonlar göreceğiz.

iPhone XI Yatay Kamera Sistemiyle Geliyor

Görsellere baktığımız zaman iPhone XI akıllı telefonlarında üçlü arka kamera bulunacak. Telefonun arka kısmında sıralanacak olan kameralardaki en büyük fark ise yeni modelin kameralarının yan yana sıralanması olacak.

iPhone XI

Kameralar yan yana sıralanacak ve LG V modellerinde olduğu gibi bir dizilimin ortaya çıkacak.

iPhone XI

iPhone XI akıllı telefonlarının ön kısmında ise çok daha geniş bir ekran bölümü bulunacak. Çentik alanı küçültülecek ve ekran kullanım alanı biraz daha artış gösterecek. iPhone XI için hazırlanan render görsellerinde yer alan bir başka detay ise iOS 13 işletim sistemi.

iPhone XI

Yeni akıllı telefonların karanlık temaya sahip olan iOS 13 işletim sistemiyle beraber geleceği görülüyor ve yeni temanın çok daha dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Genel tasarım olarak daha başarılı bir akıllı telefon olmasını beklediğimiz iPhone XI akıllı telefonları için yeni detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone X Reklamları Tam Gaz Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?