iPhone XI Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
481
iPhone XI

Apple’ın yeni akıllı telefonları için iddialar konuşulmaya devam ediyor. Markanın ne zaman yeni modelleri sunacağı az çok biliniyor. Buna karşın telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda çok fazla bir detay yok.

Haliyle ortaya özellikler ile ilgili ortaya çıkan detaylar merakla takip ediliyor. Son olarak yeni akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen render görsellerinin yayınlandığı açıklandı. iPhone XI tasarımının nasıl olacağını ve karanlık modun nasıl gözükeceğini gösteren render görsellerinin detaylarına geçelim.

iPhone XI Tasarımı Nasıl Olacak?

Paylaşılan görsellere baktığımız zaman iPhone Xs akıllı telefonlarıyla hemen hemen aynı tasarım karşımıza çıkacak. Yine cam kaplı arka kapak aynı tasarıma sahip olacak ve bu kez üçlü arka kamera diziliminin karşımıza çıktığını göreceğiz. Üst üste sıralı üç kamera kullanacak olan akıllı telefonların kameraların hemen altında flaş ışığına yer verdiğini de göreceğiz.

iPhone XI

Bunun dışında ekran kısmında da çok bir değişiklik olmayacak. iPhone XI render görsellerine göre yine çentikli ekran gelecek. Çentik kısmında ise çok geniş bir çentik alanı kullanılmayacak. Biraz daha küçültülmüş olan bir alan karşımızda olacak. Burada dikkat çeken detay ise arayüz.

iPhone XI

Render görsellerinde yer alan arayüz, karanlık temanın kullanılacağını gösteriyor. Uygulama simgelerinde herhangi bir değişiklik olmadan arayüz kısmında koyu temaya geçiş yapıldığını görmek mümkün olacak. Muhtemelen iOS 13 işletim sistemiyle beraber gelecek koyu temanın düzeninin bu şekilde olması bekleniyor. Görsellerin ne kadar doğruyu yansıttığını tanıtımın hemen sonrasında öğrenme fırsatı elde edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Apple Etkinliği Resmiyet Kazandı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?