iPhone XI Kılıfları Ortaya Çıktı

0
437
iPhone XI

Akıllı telefonları merakla beklenen Apple’ın yeni akıllı telefonları için bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonların özelliklerinin neler olacağını ortaya çıkarak görsellerde ardı ardına paylaşılmaya başlandı. Son olarak iPhone XR 2019 modelinin render görsellerinin yayınlandığını görmüştük. Render görsellerinin hemen ardından yeni akıllı telefonların bu kez amiral gemisi serisi için bilgiler ortaya çıktı.

Bu kez iPhone XI modellerinin kılıf görsellerinin sızdırıldığını gördük. Yeni akıllı telefonların tasarımı konusunda çok önemli bilgilerin ortaya çıkmasını sağlayan son görseller ise iPhone XI akıllı telefonlarının kılıf görselleri oldu.

iPhone XI Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Yeni akıllı telefonların kılıf görselleri kısmında önemli detaylar var. iPhone XI ve iPhone XI Max modeline ait olduğu iddia edilen yeni kılıf görsellerinde 3 arka kamera doğrulanıyor. Kameraların yerleşimi konusunda da önemli bilgiler söz konusu.

Telefonların kılıf görsellerine göre yatay olarak yatmış olan 3 kamera kurulumu olacak. Üst üste sıralanmış olan çift arka kameranın hemen yanında yer alacak olan üçüncü kamera kısmında nasıl bir teknolojiye yer verileceği ise bilinmiyor.

iPhone XI

Muhtemelen alıştığımız 12 MP kamera düzeni değişecek. İki ana kamera kısmında yine 12 MP değerinde kameraların kullanılması bekleniyor. Fakat üçüncü kamera kısmında farklı bir teknoloji bizi karşılayacak gibi duruyor. Özellikle lenslerin biraz daha büyük olması dikkat çekici.

Bunun dışında yeni akıllı telefonların çentik alanı kısmının da biraz daha küçük olduğu görülüyor. Diğer modellerden farklı olarak çentik alanı kısmında biraz daha küçük bir boşluk olacak ancak bu boşluk içerisinde tek ön kamera kullanımı devam edecek. Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında genel olarak bir değişiklik yapılması beklenmiyor.

iPhone XI

Sadece arka kısımda yer alan kamera düzeninin fark yarattığını görmek mümkün olacak. Bunun dışında çentikli ekran tasarımı ve ince çerçeveli akıllı telefon tasarımının devam ettiğini göreceğiz. Yine bu bölümlerde bir değişiklik söz konusu olmayacak.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?