iPhone XI Kamera Düzenini Değiştirecek

0
235
iPhone XI

Apple’ın yeni akıllı telefonları için iddialar gelmeye devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefonları için en çok üzerinde durulan iddia ise yeni akıllı telefonların kamera sistemleri hakkında. Buna göre söz konusu akıllı telefonların kameraları yeni düzene geçecek. 3 kameralı akıllı telefonlar için ilk örneklerini iPhone XI akıllı telefonlarıyla beraber sunmasını beklediğimiz Apple, şu sıralar yeni modellerinin tasarımları konusunda da bazı raporları sızdırmaya başladı. Buna göre yeni akıllı telefonlarda kamera diziliminin nasıl olacağı ortaya çıkmış oldu.

iPhone XI 3 Arka Kamerayla Gelecek

Gelen bilgilere göre iPhone XI akıllı telefonların 3 arka kamera bulunacak. Telefonların kameralarının teknik özellikleri konusunda bir bilgi yok ancak kameraların kare düzeninde olacağı söyleniyor. Mate 20 Pro akıllı telefonlarında olduğu gibi kare düzeninde kamera kullanacak olan Apple, muhtemelen 3 arka kameranın yanında bir de flaş ışığına yer verecek. Yani kare içerisinde yine 4’lü dizilimin göreceğiz.

iPhone XI

Fakat bu dizilimin tam olarak nasıl olacağı konusunda bir bilgi yok. Kamera dizilimi diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi simetrik bir şekilde mi olacak yoksa sızdırılan görsellerde olduğu gibi çapraz bir kamera dizilimine mi yer verileceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

Muhtemelen bu kısımda yer alan seçim tamamen sürpriz olacak. 3 kameralı iPhone XI akıllı telefonlarının, teknik açıdan kamera performansının nasıl olacağı ise başka bir soru işareti. Zaman içerisinde daha fazla detay öğreneceğiz ve paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone XI Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

İLGİLİ HABER:  Foxconn Firması Toshiba Bellek Bölümüne Rekor Teklif Verdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?