iPhone XI Kamera Dizilimi Ortaya Çıktı

0
565
iPhone XI

Bu yılın en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz iPhone XI akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonların tasarımlarına ilişkin ortaya çıkan bilgiler ise oldukça iddialı bilgiler.

Çentikli ekran tasarımı ve yine cam arka kapakla beraber geleceği neredeyse kesinleşen yeni akıllı telefonların bu kez kamera dizilimi için detaylar ortaya çıktı.

Aslında kamera diziliminin nasıl olacağı konusunda çok fazla bilgi paylaşılmıştı. Hem ana modelin hem de Mac modelin kamerası kısmında ters üçgen sisteminin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

iPhone XI Kamera Kılıfları Paylaşıldı

Tüm bu bilgilerden sonra bu kez her iki model için de kamera koruyucu kapakları ortaya çıktı. Hem Max modelinin hem de ana modelin kamera dizilimini gösteren kılıflar, iPhone 11R modelinin de kamera dizilimini ortaya koyuyor.

Görsellere baktığımız zaman beklentilerin dışında bir tasarım görmüyoruz. Yine beklentiler ışığında ters üçgen şeklinde üçlü arka kamera kurulumunun sunulacağı görülüyor.

iPhone XI

Çift kamera üst üste dizilmiş durumda olacak ve hemen yanından bir diğer kamera yer alacak. Max modelinde de ana modelde de aynı durum söz konusu.

Bunun dışında iPhone 11R modelinde ise geniş, çift arka kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak. Üst üste sıralı olacak çift kameranın lensleri, iPhone X modeline göre biraz daha geniş olacak. Görsellerde de detaylı bilgi almak mümkün.

İlginizi Çekebilir: iOS 13 pil/şarj sorunu nasıl çözülür?

İLGİLİ HABER:  iPhone X’in Değerine Değer Katacak Caviar Kılıfları Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?