2017 yılının en iyi akıllı telefonları arasında yer alan iPhone X akıllı telefonları, yüksek fiyatına rağmen beklenenin üzerinde satış elde etmeyi de başardı. Yeni akıllı telefonların satış rakamlarında belli bir seviyenin üzerine çıkmasının ardından Apple’ın artık yeni modellere doğru bir yönelim içerisine girdiği de uzun süredir konuşuluyor.

Markanın 2018 model iPhone X akıllı telefonları için çalışmalara başladığı konusunda bilgiler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Tüm bunların yanında geçtiğimiz gün, sürpriz bir haberde ortaya çıktı. Bu kez telefonların yeni renk seçenekleri görüldü.

iPhone X Yeni Renklerle Mi Geliyor?

Markanın akıllı telefonlarında özel bir renk güncellemesine gideceği haberi doğrudan Apple kaynaklarından gelmedi. Hindistan kaynaklı olduğu belirtilen ve Apple’a yakın olduğu söylenen bazı adresler tarafından paylaşılan bilgiler ve görsellerle beraber ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların ise renklerinin farklı olacağından söz ediliyor. İddialara ve görsellerde yer alan görüntülere göre, iPhone X modelinin iki yeni renk seçeneği gelecek.

iPhone X renkler

Bu renk seçenekleri ise mor ve yeşil olacak. Hem mor renk seçeneğinde hem de yeşil renk seçeneğinde tasarım ve arka kapak malzemesi sabit kalacak. Oldukça farklı bir renk seçeneği olarak karşımıza çıkan yeşil ve mor renk seçenekleri için yorum yapmak bile oldukça zor. Öyle ki iPhone 5c modeli dışında markanın bu şekilde bir ürün sunduğunu görmedik. Farklı renkler için iPhone SE 2 modeli konusunda da iddialar var ancak bu renkler Apple’a oldukça uzak renkler.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch için Gökkuşağı Ekranı Geliyor

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3 Final Sürümü Ne Zaman Yayınlanacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?