Apple’ın yeni akıllı telefonlarının satışı yavaş yavaş yaklaşıyor. Tanıtımdan hemen sonra yeni seri akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusu en çok konuşulan kısım olarak öne çıktı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için ön siparişlerin kısa süre sonra açılması da bekleniyor. Aynı durumun iPhone X modeli için geçerli olmayacağını düşünüyoruz.

3 Kasım olarak açıklansa da stok sorunlarıyla gündeme geleceği düşünülen yeni akıllı telefonların Türkiye fiyatları da net değil. Bazı merkezlerde iPhone 8 modelinin 4.799 TL ile ön siparişe açıldığı, iPhone X modelinin ise 5.999 TL ile ön siparişe açıldığı biliniyor ama bu fiyatlar resmi fiyatlar değil. Bunların yanı sıra kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de telefonların kutu içeriklerinin nasıl olacağı.

Apple Ekstra Sürprizler Yapacak Mı?

Daha önce Note 8 modelinin kutu içeriğinde Samsung’un mini sürprizler yapması, Apple’ın bu alanda sürpriz yapıp yapmayacağı konusunu gündeme getirdi. Fakat görülen o ki kutu içeriklerinde çok bir fark olmayacak. Kutu içeriklerinden bahsedelim.

iPhone X

iPhone X, EarPods kulaklık, Lightning USB kablo, 5W USB Adaptör, Lightning 3.5 mm dönüştürücü jak

iPhone 8 Plus

Neredeyse değişen hiçbir şey yok. Resmi belgeler dışında. iPhone X, EarPods kulaklık, Lightning USB kablo, 5W USB Adaptör, Lightning 3.5 mm dönüştürücü jak

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X

iPhone 8

Yine iPhone X, EarPods kulaklık, Lightning USB kablo, 5W USB Adaptör, Lightning 3.5 mm dönüştürücü jak

İlk açıklanan bilgilere göre kutu içerikleri çok farklı olmayacak. Kablosuz şarj isteyen kullanıcıların ekstra şarj cihazlarını almaları gerekecek. Bunun dışında kılıf ve benzeri hediyeleri de göremeyeceğimiz düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Modellerinin Ülkelere Göre Fiyatları

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?