iPhone X Serisi Çok Daha Zenginleşecek

0
300
iPhone X Plus

Apple’ın iPhone X akıllı telefonu, marka için yeni bir deneyimin önünü açtı. Çerçevesiz ekran kullanımı, bunun yanı sıra üst çerçeve bölümünde yer alan çentik bölümü ve OLED ekran sistemi sadece dış görüntü kısmında yapılan değişimin en önemli adımları oldu. Sadece bu değişiklikler bile iPhone X akıllı telefonlarının çok daha fazla gündemde kalmasını sağladı.

Tüm bu değişikliklerin satışları olumsuz etkileyeceği düşünülse de tam tersi bir durum olmuş ve iPhone 8 geri planda kalırken iPhone X satışları bir hayli yükselmişti. Yani Apple’da gösterilen ilgiden menün kaldı. Apple’ın gösterilen ilgiden memnun kalması ise iPhone X serisinin devam edeceğini kanıtlamış oldu. Bir deneme olarak görülen telefon artık seriye dönüştürülüyor.

iPhone X Plus ve iPhone XS Modeli Yolda

Son gelen iddialara göre iPhone X akıllı telefonlarının denenmesi başarılı olması nedeniyle, Apple iPhone X ile yoluna devam edecek. Bunun için iki farklı telefon geleceği iddiası var. İlk modelin biraz daha geniş ekran sunacak olan iPhone X Plus modeli olacağı iddia ediliyor. Bu modelin 6 inçi geçen ekran boyutuna sahip olduğunu görebiliriz. Plus modellerinin teknik özellikler kısmında nasıl değişiklikler beklendiği ise bilinmiyor. Bu modelde de yine dikey çift kamera kullanılacağı belirtiliyor.

iPhone X serisi için beklenen diğer model ise iPhone XS akıllı telefonları olacak. iPhone SE 2 modeli olarak beklenen özel serinin iPhone XS olacağı ve bu modelin küçük ekranlı bir telefon olacağı belirtiliyor.

4.2 inç ekran boyutlarında ama aynı sonsuz ekrana sahip bir telefon olması beklenen akıllı telefonların ise arka yüzeyinin alüminyum olması bekleniyor. Bu modelin kamera sisteminin ise dikey değil, yatay olacağı belirtiliyor. Yeni telefonların ne zaman geleceğini de merakla bekliyoruz. İddialar şu an doğrulanmış değil.

İlginizi Çekebilir: Apple Katlanabilir Telefon Üretecek Mi?

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?