iPhone X Renk Seçenekleri Neler? (Hangisi Alınmalı)

1
9374

iPhone X, 24 Kasım 2017’den itibaren Türkiye’de satışa sunuldu. Siz de Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel modelinden satın almayı düşünüyor ancak hangi rengini alacağınıza karar veremiyor musunuz? Öyleyse arkanıza yaslanın ve iPhone X renk seçenekleri arasından hangisini satın almalısınız sorusuna birlikte cevap bulalım.

Apple, iPhone X’i iki renk seçeneği ile sunuyor: Uzay Grisi ve Gümüş. Her iki renk seçeneğinde de bilinmesi gereken önemli nokta, ikisinin de siyah bir ön cepheye sahip olmalarıdır. Siyah renk, film ve diğer içerikleri izlerken, uçtan uca bir ekrana sahip olan iPhone X’in diğer ışıkları yansıtmasını önlemek için tercih edilmiş.

Uzay Grisi iPhone X

Gizlilik istiyorsanız Uzay Grisi iPhone X tam size göre. Gri, cihazın siyah ön cephesiyle birleşen arka cam yapı sayesinde neredeyse siyah gibi görünüyor. iPhone X’inizin kalabalıkta dikkat çekmesini istemiyorsanız veya cihazla birlikte bir kılıf kullanacaksanız, sizin için en ideal renk seçeneği Uzay Grisi olacaktır.

Uzay Grisi iPhone X

Şahsen, telefonumun dikkat çekmesini istemediğim için her zaman siyah görünümlü akıllı telefonları tercih ettim. Bu nedenle iPhone X almak isteseydim, tercihim Uzay Grisi olurdu.

Gümüş iPhone X

Akıllı telefonunuzun dikkat çekmesini ve lüks bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, Gümüş iPhone X’i tercih edin. Uzay Grisi iPhone X gibi, Gümüş versiyonun da siyah bir ön cephesi olduğunu unutmayın. Yani cihazınızın yalnızca arka bölümü Gümüş renginde olacak. Şeffaf bir kılıf kullanmayı tercih ederseniz veya iPhone X’inizi kalabalıkta öne çıkmasını istiyorsanız, tek seçeneğiniz Gümüş iPhone X olacaktır. iPhone X’inizi kılıfsız kullanmaya karar verirseniz, Gümüş renk parmak izlerini ve çizikleri olabildiğince daha fazla gizleyecektir.

Gumus iPhone X

Ne yazık ki Apple sadece Uzay Grisi ve Gümüş renklerinde iPhone X sunuyor, bu yüzden bu yıl sadece iki seçeneğiniz var. Bununla birlikte, cihazın arka kısmını beğeninize göre kişiselleştirmek için her zaman kılıf ve kaplama kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple OLED Kararıyla Şaşırtabilir

iPhone X renk seçenekleri içinden sizin tercihiniz hangisi olurdu? Ve renk seçiminde hangi kriterleri göz önüne alırdınız? Bizimle paylaşmak isterseniz, yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 ve iPhone 8 Plus renk seçenekleri neler? (Hangi Renk Almalıyım?)

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?