iPhone X Reklamları Tam Gaz Devam Ediyor

0
102

iPhone X modelinin stok sorunlarını çözmeyi başaran Apple, ilk satış rakamlarında istediği seviyeye ulaşmayı başarmıştı. İlk etkinin ardından satışları normal seviyelerde devam eden yeni seri iPhone X akıllı telefonlarının, satışlarının arttırılması için ise Apple’ın farklı adımlar atmaya başladığı görülüyor. Markanın bu süreçte satışlarını arttırmak için denediği ilk yöntem ise YouTube reklamları. Her zaman kullandığı reklam stratejisinde fakat bu kez çok daha fazla sayıda reklam yayınlayarak projesini devam ettiren marka, son olarak 3 yeni video yayınladı.

iPhone X İle Portre Modu

Yayınlanan yeni reklam filmlerinde de genel olarak Face ID sisteminden bahsediliyor. Face ID sensörlerini hiçbir durumun etkilemediğini vurgulayan ve tamamen doğru ölçüm üzerinde durulduğunu gösteren videoların ardından bir de portre modu için tanıtım filmi yayınlandı. Portre modu için yayınlanan videoda da yeni portre modunu açıklayan Apple’ın, bu reklam filmleriyle beraber kullanıcıları kendisine çekmeye çalıştığı kesin.

 

Özellikle Face ID konusunda ardı ardına videoların yayınlanmış olması, markanın bu teknolojisine ne kadar güvendiğini gösteriyor. Son yayınlanan Face ID tanıtımlarından sonra gelen yeni tanıtımlara da ilgi oldukça büyük. Tüm bu adımların Apple’ın satışlarında ne kadar etkili olduğunu zaman gösterecek. Şu an yayınlanan yeni videoları ise aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Apple ve Shazam Anlaşması Resmiyet Kazandı

İLGİLİ HABER:  FBI iPhone'un Şifresini Kırmayı Başardı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?