iPhone X akıllı telefonlarının satışı pek iyi gitmiyor. Telefonlar ilk çıkış yaptığı dönemlerde, yeni bir seri olması ve OLED ekranlı ilk model olması gibi artılarla beraber oldukça yüksek oranda ilgi görmüştü. İlk etapta bir hayli ilgi gören telefonlara gösterilen ilgi ise zamanla azalmaya başladı.

Önce siparişler yavaş yavaş azaldı. Hemen sonrasında iPhone X üretimi sınırlandırıldı. Akıllı telefonların satışlarında yaşanan bu düşüşün önüne geçmek adına Apple’ın hamleleri ise devam ediyor. Teknoloji devi son olarak yeni bir reklam filmi ile kullanıcılara seslendi.

iPhone X İle Face ID Özelliğini Vurgulayan Reklam Filmi

iPhone X akıllı telefonları için yayınlanan yeni reklam filminde, Face ID teknolojisi vurgulanıyor. Reklam filminde yüz kilidiyle telefonun açılmasının ardından, tüm kilitleri Face ID’nin açabileceği vurgulanıyor. Face ID için abartılı bir yaklaşımla hazırlanan video, gerçekten eğlenceli ve bir hayli ilgi çekici olmuş.

Apple’ın yeni teknolojisini desteklemesinin yanında iPhone X serisine de vurgu yaptığı reklam filminde, 1:08 dakika gibi bir süre seçildiğini de ekleyelim. Daha önce 15 saniye ve 30 saniye gibi yayınlanan reklam filmlerinden biraz daha profesyonel bir hava ile hazırlanmış olan reklam filminin iPhone X satışlarına ne kadar eki edeceği ise tartışılır.

Önceki Haber: Google Lens iOS Sürümü Neler Sunuyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?