iPhone X refurbished Cihazları Satışa Çıktı

0
291
iPhone X refurbished

Apple’ın en büyük değişiklikleri akıllı telefon modeli iPhone X akıllı telefonları olmuştu. OLED ekrana geçiş yapılan ilk akıllı telefon modeli olması, bunun dışında çentik alanı kullanılan ilk iPhone modeli olması gibi artılarla beraber iPhone X bir hayli ses getirmişti. Çift arka kameralı akıllı telefonun dönemi ise kısa sürdü. 2018 yılında tanıtıma çıkan yeni iPhone akıllı telefonlarından sonra, aynı kasayı ve tasarımı kullanan iPhone X akıllı telefonlarına son verildi. Böylelikle bir dönem son bulmuş oldu. Şimdi ise iPhone X modelleri bir kez daha gündemde. Bu kez akıllı telefonların gündeme gelmesinin nedeni ise iPhone X refurbished serisi. Yenilenmiş iPhone X akıllı telefonlarının yeniden satışa çıktığı açıklandı.

iPhone X refurbished Cihazları Yeniden Satışta

iPhone X akıllı telefonlarının elde kalanlarını kullanıcılara sunmak isteyen markanın, yenilenmiş iPhone X modellerini uygun fiyatla satışa çıkardığını gördük. 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulan yenilenmiş cihazların, fiyatlar kısmında da indirimle karşımıza çıktığı görülüyor.

iPhone X refurbished

64 GB depolama alanı kullanan iPhone X refurbished akıllı telefonlarının fiyatı 769 dolardan satışa çıktığı açıklandı. 899 dolar olan orijinal fiyattan 150 dolarlık bir indirim yapılarak yenilenmiş seriler satışa sunuldu.

Aynı durum 256 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefonlar için de geçerli oldu. 256 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefonların fiyatı ise 899 dolar olarak açıklandı. Cihazın orijinal fiyatının ise 1049 dolar olduğunu biliyoruz. Her zaman olduğu gibi iPhone X refurbished akıllı telefonlarının doğrudan ülkemizde satışa çıkması ise beklenmiyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?