iPhone X Portrait Lighting Mod için Yeni Video

0
101
Portrait Lighting

Apple’ın deneysel ve yenilikçi akıllı telefonu olarak ünlenen iPhone X modelinin satışları oldukça iyi seyretmeye başladı. Telefonun satış fiyatının yüksek olması ve beklenen bazı kısımların dikkat çekecek kadar başarılı sunulmaması nedeniyle, bu modelin satışlarının düşük devam ettiği görüşü ortaya çıkmış ve yeni akıllı telefonların pek başarılı olmadığı görüşünü de takınmıştık. Fakat kısa süre önce açıklanan satış rakamları durumu ortaya çıkarmış ve Apple’ın yeni rekorlara gittiğini göstermişti. Gerçekten satış başarısı yakalayan iPhone X modeli için Apple’ın çalışmaları da devam ediyor. Marka son olarak Portrait Lighting modu için yeni bir video daha paylaştı.

iPhone X ile Portrait Lighting Modu

Yayınlanan yeni video Portre modunun geliştirilmiş versiyonu olan Portrait Lighting özelliğini öne çıkarmakta. Kısaca reklamı özetlemek gerekirse, reklamda metroda kalabalık içerisinde selfie çekmek isteyen bir kadın ile karşı karşıya kalıyoruz. Kalabalık ve düşük ışık altında kaliteli bir selfie çekmek içinse Portrait Lighting modu kullanılıyor.

Bir anda telefonun profesyonel bir fotoğraf makinesine dönüştüğünü görüyoruz. Müziğinde Fransız besteci Flavien Berger’in La Fete Noire parçasının kullanıldığı yeni reklam videosunun süresi ise 39 saniye olarak belirlenmiş.

Yeni videoların hala paylaşılmaya devam ediyor olması, Apple’ın beklentilerinin daha büyük olduğunu da göstermekte. Özellikle iPhone X modelinin üzerinde hala yoğun bir beklentinin olduğunu ve 2018 serilerinde de bu tasarım tipinin destekleneceği belirtiliyor. Bakalım reklam filmleri daha ne kadar devam edecek?

İlginizi Çekebilir: 2018 Model iPhone Modellerinin Şarj Cihazı Ortaya Çıktı

İLGİLİ HABER:  iPhone X İle Uygulama Değiştirme Nasıl Yapılır

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?