iPhone X Plus

Apple muhtemelen Eylül’ün ikinci haftasında yeni iPhone modellerinin tanıtımını gerçekleştirecek. Yeni modellerin tanıtımı için bu noktada sadece birkaç aylık bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Haliyle gündemimizde yeni iPhone modelleri. Bu kısımda yeni gelişmeleri ise anlık olarak takip ediyoruz. Son olarak yeni gelecek olan 3 modelin içerisinde en çok konuşulacak olan akıllı telefon olması beklenen iPhone X Plus akıllı telefonları konusunda detaylar ortaya çıktı. Apple’ın yeni iPhone X Plus modeli için ne kadar ekran siparişi verdiği ortaya çıktı. Üstelik sadece iPhone X Plus modeli için değil diğer yeni modeller içinde ekran siparişleri ortaya çıkmış durumda.

iPhone X Plus Ekranları Teslim Ediliyor

Buna göre yeni modelin LCD panel olarak gelecek olan ekranlarının çoktan sipariş edildiği ve siparişlerin de Apple’a teslim edilmeye başladığı belirtiliyor. iPhone X Plus modeli akıllı telefonlar için verilen ekran siparişlerinin ise 30 milyon adet olduğundan söz ediliyor. 30 milyon ekran panelinin siparişinin sadece ilk etap için geçerli olacağını da ekleyelim. Bunun dışında iPhone XL modeli içinde 45 milyon ekranın sipariş edildiği belirtiliyor.

iPhone X Plus

45 milyon OLED ekran siparişinin Apple’a bir hayli maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tek OLED siparişi bu modeller için geçerli olmayacak. Bunun dışında 5.8 inçlik iPhone modelleri içinde 25 milyon ekran panelinin sipariş edildiği belirtiliyor.

Sipariş edilen ekran panellerinin önemli bir detayı ortaya çıkardığını da söylemek gerekiyor. Ekran siparişlerinin şimdiden başlaması Apple’ın beklendiği gibi Eylül ayında üç modeli de tanıtacağını gösteriyor. Yani bir gecikme durumu söz konusu olmayacak.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch 4 Ne Zaman Tanıtılacak? Yeni Detaylar Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?