iPhone XL Plus

Samsung, Asus, LG ve daha birçok marka bu senin amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıttı. Bu sene tüm bu telefonlara Apple’ın cevabının ise yeni iPhone X serileriyle beraber gelmesi bekleniyor. Bu seriler içerisinde en dikkat çeken akıllı telefon modeli ise iPhone X Plus serisi olacak.

Uzun bir süredir konuştuğumuz yeni akıllı telefon modelinin en son ekran görsellerinin yayınlandığı konusunda bilgiler paylaşmıştık. Telefonların ekran kısmında kullanılacak yapıyı ortaya koyduğu görülen ekran panellerinin hemen arkasından ise Kuo tarafından yeni bir açıklama daha gelmişti. Bu kez telefonların ekran siparişlerinin 100 milyon civarında geçildiği yönünde haberler paylaşıldı.

iPhone X Plus İçin Yeni Konsept Videosu

Ardı ardına gelen bu haberler ve ortaya çıkan görsellerin hemen ardından da yeni akıllı telefonlar için konsept videoları hazırlanmaya başladı. Hem paylaşılan ekran panel görüntülerini gördüğümüz hem de bazı teknik bilgiler konusunda detayları gördüğümüz videoda, en çok dikkat çeken kısım ise çift SIM kartı desteği oldu.

Samsung’un Galaxy S9 akıllı telefonlarında kullanılan çift SIM kart yuvasına benzer bir yapının vurgulandığı videoda, SIM kartı takılacak alanın çift olarak kullanıldığını görüyoruz.

LCD ekran panelleri ve ile gelecek tek iPhone X modeli olacağından söz edilen akıllı telefonların, muhtemelen 6.1 inç ekran boyutuyla beraber gelmesi bekleniyor. Yeni akıllı telefonların çift SIM kartı desteği sunacağı ve A12 işlemcilerinin bulunacağı da başka bir bilgi.

iPhone X Plus

Tüm bu iddialar ve hazırlanan videolarla beraber akıllı telefonların, sonbahar aylarında tanıtılması bekleniyor. Yeni modellerin tanıtımının 2 yeni iPhone serisiyle beraber olması beklentisi var. Yine iPhone X türevi modeller göreceğiz. iPhone X Plus ise bunun ilk adımı olacak.

iPhone X Plus

İlginizi Çekebilir: Dev Ekranlı iPhone Modeli Yolda

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?