iPhone X Özel Sürprizlerle Gelecek

0
87
iPhone X zil sesi

Apple, iPhone X akıllı telefonlarını ticari anlamda yarın satışa çıkaracak. Yeni akıllı telefonların son kullanıcılara yarın ulaşmaya başladığını göreceğiz. Fakat bu süreç içerisinde birçok Apple kaynağının telefonlara ulaşmaya başladığını görüyoruz. Resmi veya değil iPhone X modelini birçok kişi kullanmaya başladı. Haliyle telefonların hem inceleme videoları bir bir ortaya çıkar oldu hem de yeni akıllı telefonların ortaya çıkmayan özellikleri konuşulmaya başlandı. Bu özelliklerden birisi de zil seslerinde ortaya çıktı. Aslında Apple’ın yarın yapacağı sürpriz olsa da son bilgilere göre iPhone X modeline özel yeni bir zil sesi gelecek.

iPhone X Zil Sesi Geliyor

iOS geliştiricisi Guilherme isimli bir kullanıcı tarafından ortaya çıkan yeni zil sesi 10.yıla özel zil sesi olacak ve Apple bazı önemli detaylar sunacak. Reflection adı verilen yeni zil sesinin sadece iPhone X modelinde yer aldığını göreceğiz. Oldukça tempolu bir zil sesi olduğunu gördüğümüz Reflection sesinin iOS güncellemeleriyle ya da yeni geliştirmelerle iPhone 8 modellerine bile gelmeyeceğini tekrar hatırlatalım.

iPhone X zil sesi

Bu zil sesi Apple’ın 10.yılına özel olarak hazırlanmış ve 10.yıla özel olarak gelen iPhone X serisi içinde yer alıyor. Şu an için iPhone X akıllı telefonlarının zil sesi kısmında böyle bir değişiklik yapıldığını görüyoruz.

Telefonların yarım tam olarak satışa çıkmasından sonra bazı farklı sürprizlerle de karşılaşmak mümkün olacak. Bunun için yeni telefonların son kullanıcıya geçmesini beklemek gerekecek. Özellikle kamera kısmında yeni sürprizler sunulabilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Pil Değerleri Umut Verici

İLGİLİ HABER:  iPhone X ile iPhone 8 Serileri Yavaşlatılacak Mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?