iPhone X Kutu Görselleri Paylaşıldı

0
39
iPhone X

İlk tanıtım sonrasında yapılan açıklamalarda, çıkış tarihi olarak 3 Kasım tarihi gösterilen iPhone X akıllı telefonlarının, çıkış tarihi bir hayli gecikecek. 3 Kasım tarihi gösterilmiş olsa bile son gelen iddialar telefonların çıkış tarihinin, kış aylarını bulabileceğini göstermişti.

En azından ülkemiz gibi birçok ülke de çıkış tarihinin gecikeceği iddiaları var. Bir yandan telefonların ne kadar geç geleceği tartışmaları devam ederken, bir diğer yandan ise yeni akıllı telefonların hazırlıkları devam ediyor. Apple üretimini yetiştirmek adına iki katı çalışmalarını hızlandırmış durumda. Hatta telefonların kutularının bile çoktan hazırlandığı belirtiliyor. Hatta iPhone X kutularının tasarımını gösteren görsellerde yayınlanmış durumda.

iPhone X Kutusunda Yer Alan Detaylar

Telefonların kutu içeriği konusunda çok fazla bilgi bulunmasa da iPhone 8 modellerinin kutu içeriğinin hemen hemen aynısına sahip olan bir telefon göreceğiz. Kutunun tasarımı konusunda ise önemli bilgiler var.

Apple’ın bu modelde değişikliğe gittiği ve kutu tasarımını değiştirdiği görülüyor. Kutunun ön yüzünde iPhone X telefonlarının ekran kısmının yer aldığı görülüyor. Apple’ın burada Super Retina ve OLED ekranı vurgulamak için böyle bir yola başvurduğu düşünülüyor.

iPhone X

Genelde arka yüzeyin gösterildiği iPhone kutularından sonra, iPhone X bu konuda da yenilikçi olacak gibi. Ayrıca önemli bir detayı daha ekleyelim, bu sefer kutular tek renk. iPhone 8 modellerinde olduğu gibi telefon renklerine göre değişen kutuları görmek mümkün olmayacak.

En azından şimdiye kadar paylaşılan bilgiler bu yönde. Ülkemizde bir hayli geç çıkması beklenen telefonlar hakkında yeni bir detay gelecek olursa, haberimize eklemeler yapacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?