iPhone X Kilit Ekranını Gösteren Görseller Gelmeye Devam Ediyor

0
52
iPhone X

27 Ekim tarihinde ön siparişlerinin açılacağı ve ilk olarak 3 Kasım tarihinde siparişlerinin teslim edilmeye başlanacağı bilinen iPhone X telefonları, resmi bir şekilde tanıtım yapılmış olsa bile hala saklı bir model olarak değerlendirilmeye başlandı. Öyle ki yeni akıllı telefonların tanıtımı sonrasında resmi bir görselini ya da çalışır bir şekilde görüntüsünü görmedik.

Üstüne üstük sürekli olarak telefonların stok sorunlarının bulunacağı ve üretimde sıkıntıların yaşanabileceği iddialarının gelmesi, yeni akıllı telefonların üretimlerinde sıkıntılar olabileceğini de göstermişti. Uzun bir aradan sonra ise geçtiğimiz günlerde iPhone X akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen ve telefonların kilit ekranlarını gösteren videonun forumlarda paylaşıldığını duymuştu. Şimdi ise iPhone X akıllı telefonlarının kilit ekranını gösterecek olan yeni görseller ortaya çıktı.

Yine Aynı Kullanıcı

Daha önce iPhone X akıllı telefonlarının görsellerinin paylaşıldığı ve kilit ekranının gösterildiği forum paylaşımlarından sonra gelen yeni paylaşımların da yine aynı kullanıcı tarafından yapıldığı belirtiliyor. iPhone X telefonları için aynı kullanıcının paylaşım yapmış olması, paylaşılan kilit ekranı görsellerinin gerçek olduğunu da gösteriyor.

iPhone X

Ayrıca diğer bir yoruma göre görselleri paylaşan kullanıcı, Apple’ın çalışanlarından birisi. Bu modellerin Apple’ın çalışanlarına çoktan verilmeye başlandığı ve görsellerinde bu şekilde paylaşılabildiği de iddialar arasında. Görsellerin neden ve nasıl paylaşıldığı konusunu geride bırakıp, iPhone X kilit ekranı görsellerine geçecek olursak, ilk dikkat çeken kısım telefonların çentik kısmı. Kilit ekranında üst menüsünün yapısının tamamen değişmesini sağlayacak olan çentiğin epey bir alan kapladığı görülüyor.

Zaten geri kalan kısımları iPhone X modellerinin tanıtımında da gördük. Kilit ekranı da tanıtımda yer alan yerleşimin birebir aynısını yansıtmakta. Genel olarak ekran kullanım alanının oldukça geniş olduğu görülen iPhone X akıllı telefonlarının, ilk siparişleri için teslim tarihini beklemek gerekiyor. Ancak bu tarihten sonra detayları öğrenmemiz mümkün olacak. Bakalım iPhone X kullanıcılardan nasıl yorumlar alacak? Son olarak ekleyelim söz konusu görsel haberimizde yer alan görsel.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 WİFİ Kontrolü Eleştirilmeye Devam Ediyor

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?