iPhone X Kargolanmaya Başladı

0
94
iPhone X su gecirmezlik

Apple’ın yeni seri akıllı telefonları olarak tanıtılan ve 10.yıl özle model olarak tarihe geçen iPhone X akıllı telefonlarının, ön siparişe açılmasının üzerinden tam 2 gün geçti. Telefonların ön siparişlerinin açılmasının hemen 2-3 dakika içerisinde tükenmesi ise yeni seri akıllı telefonlara gösterilen ilginin bir hayli yüksek olduğunu göstermeye başladı. Açıkçası telefonların fiyatlarından ya da yüksek servis ücretlerinden farklı olarak en çok konuşulan kısım yeni modellerin stokları oldu. Öyle ki sadece 3 dakika içerisinde ön siparişleri tükenen akıllı telefonların yüksek fiyatlarını pek umursayan yok gibi duruyor. Kullanıcılar daha çok telefonların nereden bulunabileceği üzerinde durmakta.

iPhone X Teslimatları Başladı

Apple’ın son yaptığı açıklamalarda bu durumun farkında olduklarını ortaya koyuyor. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak, telefonların stoklarını daha erken yenilemek için çalışmalar 2 katına çıkarılmış durumda. Bu noktada son olarak iPhone X modellerinin kargolanma sürecine ilişkin paylaşımlar yapılmaya başlandı. Ön sipariş veren kullanıcıların 3 Kasım tarihinde telefonlara ulaşması için kargolama sürecini başlatan Apple’ın, kargolama sırasında yaptığı çalışmaların ise görselleri paylaşılmaya başlandı.

iPhone X Kargo

Bunun dışında iPhone X akıllı telefonlarının kutu açılım videolarının da paylaşılmaya başlandığını da belirtelim. Son olarak Benjamin Geskin tarafından iPhone X modelinin kutu açılımı yapıldı. Telefonların erken ulaştırılması açısından oldukça önemli olan kargo aşamasında elde edilen modeller içerisinde kutu açılımı yaptığı görülen ünlü ismin, yeni akıllı telefonların kargolama süreci hakkında yaptığı yorumlarda ilginç.

iPhone X Kargo

Öyle ki iddialara göre Apple, 3 Kasım tarihinde kullanıcıların ilk telefonlara ulaşmasını sağlamasının yanı sıra Apple Store merkezlerine de beklenenden çok daha fazla iPhone X modeli ulaştırmayı başaracak. Tüm gelen iddialara karşı bir iddia olsa da markanın kolları sıvadığı kesin. Ülkemiz içinse durum hala belirsizliğini koruduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone İle Kanser Teşhisi Hayat Kurtardı

İLGİLİ HABER:  iPhone X Üretimi Yeniden Yavaşlatıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?