KGI analisti tarafından iddia edilen bilgilere göre iPhone X akıllı telefonlarının üretimi sınırlı olarak tutulacak. Teknoloji dünyası bir yandan bu iddiaları konuşurken, Apple ise adeta bu iddialara cevap niteliğinde adımlarına devam ediyor. Teknoloji devinin son olarak iPhone X akıllı telefonlarına ilişkin yeni reklam filmleri yayınladığı ortaya çıktı. Daha öncede yapılan reklam projelerinde olduğu gibi benzer bir proje sistemine adım atan marka, yeni akıllı telefonları için çektiği filmle bu kez çok konuşulacak gibi duruyor. Öyle ki bu kez reklamda Apple’a destek olan ünlü bir isimde var.

Muhammed Ali İle iPhone X Reklamı

Bu kez Apple yeni reklam filminde dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’ye de yer vermiş. Yine iPhone X akıllı telefonlarının selfie özelliklerini öne çıkaran ve portre modu çekimlerini vurgulayan reklam filminde, ünlü boksöründe seslendirmeleri kullanılmış. Ünlü boksörün “En iyinin de en iyisiyim” açıklamalarında ver verdiği ifadelerden alıntılar yapan Apple’ın, bir nevi iPhone X serisini en iyilerin de iyisi konumunda gösterdiğini görüyoruz.

Portre modu ile çekilmiş olan çeşitli görsellerin kullanıldığı videoda yine oldukça kısa bir süre sunulmuş durumda. Sadece 38 saniyelik bir video olsa da iPhone X’e olan ilgisi arttıracağına kesin gözüyle bakılan reklam filmlerinin devamının gelip gelmeyeceğini ise bilmek zor. Fakat beklenti bundan sonra Apple’ın benzeri şekilde ilgi çeken reklam projeleri üzerinde duracağı.

İlginizi Çekebilir: BMW Apple CarPlay Sistemini Değiştirdiğini Açıkladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?