Apple’ın son amiral gemisi akıllı telefonu iPhone X, satışa çıkmasının üzerinden aylar geçse de hala gündemde olan bir model olarak dikkat çekiyor. Tabii ki iPhone serisinin OLED ekrana geçiş yaptığı model olması, bunun yanı sıra kullanılan teknolojilerinde de üst düzey deneyimler sunması iPhone X akıllı telefonlarının bu kadar gündemde kalmasının nedeni. Ayrıca özellikler ve değişiklikler bir yana Apple’ın da iPhone X modelini gündeme taşımak için reklam filmleri devam ediyor. Bu noktada markanın YouTube kanalı üzerinden yeni bir reklam filmi daha yayınladığını da ekleyelim.

iPhone X İçin Portre Modu Reklamı

Yeni reklamlar ise yine Apple’ın en iddialı olduğu konudan geldi. iPhone X modelinden sonra kamera konusunda Portre ışıklandırma modları da gündem oldu. En iyi çekim kalitesi için geliştirilmiş sistemler kullanan ve farklı ışık özelliklerini vurgulayan Portre ışıklandırma modlarını öne çıkarmak isteyen marka, yeni reklam filminde de portre ışık modları hakkında daha detaylı görseller öne çıkarıyor.

Reklam filminde genel olarak çekim kalitesi üzerinde durulurken, ışık modlarının çok kolay değiştirildiği ve profesyonel cihazlardan beklenen performansın elde edildiğinin de vurgusu yapılıyor. Söz konusu reklam filminin süresi içinse yine oldukça kısa bir aralık sunulduğunu belirtelim.

Apple’ın stratejilerine uygun olan yeni reklam filmi, 38 saniye gibi bir süreye sahip. Yani yine kısa sürede etkili bir görsel oluşturan reklam filmleriyle karşı karşıyayız. Muhtemelen markanın benzeri reklam filmlerinin de devam edeceğini belirtelim. Yeni bir reklam yayınlandığı zaman sitemizden yeni videolara yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: Apple AR T288 Gözlükleri İçin Çalışmalar Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?