iPhone X için Oyun Konulu Yeni video Paylaşıldı

0
69
iPhone X reklam

iPhone X akıllı telefonları, Apple’ın bir nevi deneme modellerinden biri oldu. Markanın yeni nesle geçiş modelleri olarak gösterebileceğimiz yeni akıllı telefonlarda kullanılan sistemler, hem Apple için ilk oldu hem de iPhone serileri için ilk oldu.

Çok kısa bir süre sonra yeni iPhone modelleri tanıtılacak olmasına rağmen hala iPhone X modelini konuşuyor olmamızın nedeni de zaten tam olarak bu. Apple’ın ise bu konuda yeni modeli unutturmamak için özel çalışmaları da olmuyor değil. Son olarak paylaşılan yeni reklam filmi bir hayli dikkat çekti.

iPhone X için Harika Reklam Filmi

Her zaman olduğu gibi yine Apple’ın reklam kampanyaları kapsamında yayınlanan yeni video, bu kez çok daha etkileyici ve iPhone X modelinin farklarını ortaya çıkarıyor. Videoda genel olarak yeni akıllı telefon modellerinin içerisinde yer alan işlemcinin gücünden söz ediliyor. AR sisteminin de vurgulandığı videoda, A11 Bionic işlemcilerinin oyunlarda ne derece akıcılık ortaya koyduğu üzerinde duruluyor.

Ayrıca videoda çoklu görevlerle beraber oyunun performansında bir düşüş olmadığı da vurgulanmış durumda. Yani daha çok işlemcilerin ne kadar güçlü ve ne kadar hızlı olduğuna vurgu yapılmak istenmiş gibi duruyor. Oyunlarda elde edeceğini performansın en iyi seviyede olacağını belirten Apple’ın, daha öncede buna yönelik paylaşımları olmuştu. Ancak en çok dikkat çeken paylaşımın yeni reklam videosu olduğunu söyleyebiliriz.

Sözü daha fazla uzatmadan iPhone X modeli için paylaşılan yeni reklam videosu ile sizleri baş başa bırakalım. Apple’ın reklamları devam ettikçe, biz de sizlere reklamları paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni videolar için takipte kalın.

İlginizi Çekebilir: iPhone 9 Renkleri Neler Olacak?

İLGİLİ HABER:  Apple Satış Sınırlamalarını Kaldırdığını Açıkladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?