iPhone X İçin Operatör Kampanyaları Ortaya Çıkmaya Başladı

0
80
iPhone X

Ekstra bir durum oluşmayacak olursa, iPhone X akıllı telefonları önümüzdeki hafta içerisinde ülkemizde de satışa çıkacak. Ayın tam olarak 24’ünde satışa çıkacak olan yeni seri akıllı telefonların, satış fiyatları ve satılacak model detayları da Apple tarafından açıklanmıştı. Tüm bilgilendirmeler ve yapılan hazırlıkların hemen ardından bu kez ise iPhone X akıllı telefonları için operatör kampanyaları ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Türk Telekom tarafından yapılan kampanya ortaya çıktı. Hemen sonrasında ise bir bir diğer operatör servislerinden haberler gelmeye başladığını gördük.

iPhone X İçin Yeni Kampanyalar

Genelde operatör servislerinden, hatta dahil olarak alınması tercih edilen yeni seri akıllı telefonlar gibi iPhone X modelleri içinde hatta dahil kampanyalar merak ediliyor. Bu konuda ilk adımı atan servis olan Türk Telekom ise yine indirim haberi ver yol haritasını açıkladı.

iPhone X

Buna göre eski model telefonlarını getirecek olan kullanıcılar için 4000 TL’ye varan indirimlerin yapılabileceği açıklandı. Bunun dışında telefonların 23 Kasım gecesinde hazır olacağı ve özel etkinliklerin düzenleneceği bilgisi de verilmiş durumda. Bunun için detaylı bilgilerin önümüzdeki haftalarda gelmesi bekleniyor.

iPhone X akıllı telefonlarının satışı için kampanya yapan ikinci operatör devi ise Vodafone olarak açıklanmış durumda. Yine eskiyi getir yeniyi götür benzeri bir kampanya gündeme gelecek gibi duruyor. Bunun dışında kampanya detaylarının ve paket tercihlerine göre yaşanacak olan değişimlerinde yine hafta içerisinde belli olması beklentisi var. Diğer kampanyalar ve indirimler ya da taksit seçenekleri içinse beklemek gerekecek.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.1.2 Güncellemesi Yayınlandı! Değişimler Neler?

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Özellikleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?