iPhone X İçin Apple Rehber Videosu Geldi

0
43
iPhone X

Henüz yeni satışa çıkmasına karşın bir hayli ilgi gören iPhone X akıllı telefonlarının fırtınası devam ediyor. Apple’ın sadece OLED ekran değişikliği yapmış olması bile kullanıcıları bir hayli memnun etmiş gibi gözüküyor. Öyle ki telefonların beklenmedik bir satış grafiği üzerinde ilerlediği görülüyor. Tüm bunlarla beraber Tim Cook tarafından yapılan açıklamalarda da iPhone X modellerine ne kadar ilgi gösterildiği görülüyor.

Telefonların yayınlanmasıyla beraber kullanıcılar nasıl bir deneyimle karşılaşacaklarını da merak edilmeye başlandı. Standart iPhone serilerinden farklı bir seri ile karşı karşıya olmamız bu durumu normalleştiriyor. Apple’da durumun farkında olacak ki telefonlarla beraber yeni rehber videoları yayınladı.

iPhone X İçin Yeni Video

Telefonları tercih eden kullanıcılar için yayınlanan ve Apple’ın resmi YouTube sayfasından paylaşılan video, iPhone X telefonlarının yeniliklerini ve kullanımlarını ortaya koyuyor. Yaklaşık olarak 4 dakikalık bir süreye sahip olan video içerisinde iPhone X akıllı telefonlarının kilit ekranları, ana menü kullanımı, Apple ödeme sistemleri ve animoloji gibi teknolojiler konusunda bilgiler veriliyor. Apple çalışanı tarafından anlatılan video içerisinde iPhone X için temel seviyede bilmeniz gerekenlerden bahsedilmiş durumda.

Bir yandan satışlarına devam eden bir diğer yandan ise yeni akıllı telefonlarının reklamlarını hızlandıran markanın, bunların dışında telefonların rehber videolarını da yayınlamaya devam edeceği belirtiliyor. Özellikle nasıl yapılır tarzı ve kamera kullanımı konusunda rehber videolarının ardı ardına geleceği belirtiliyor.

iPhone X akıllı telefonlarının diğer modellere göre farklı bir yapısı olması nedeniyle, bu seride çok daha fazla video göreceğimiz kesin. Bakalım bundan sonra gelen videolarda daha ne gibi detaylar paylaşılacak? Daha uzun süre yeni modelin gündemde olacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Düşme Testi Sonuçları Pek Memnun Etmeyecek

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?