iPhone X’in satışının başlamasıyla beraber Apple’ın iPhone X akıllı telefonlarına ilişkin reklam çalışmaları da başladı. Kısa süre içerisinde telefon satışlarında yükselme yakalayan markanın, yeni seri akıllı telefonlarında elde ettiği satışlarını yükseltmek için girdiği yeni reklam çalışmalarında da oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. iPhone X modeli için ilk reklam Airpods kulaklıklarıyla beraber çekilmişti. Kulaklıkların telefonla uyumunu gösteren reklam filminin hemen sonrasında bu kez yeni teknolojiler hakkında önemli bilgiler veren reklam filmleri paylaşıldı. İlk olarak yüz tanıma teknolojisini ön plana çıkaran reklam filmleri paylaşılmaya başlandı.

iPhone X Modelini Öne Çıkaran Reklamlar

İlk reklam filminde yüz tanıma sistemi hakkında bazı bilgiler veriliyor. Açıkçası Apple’ın ilgi çekmeyi de başarabildiğini görüyoruz. Farklı durumlarda bile yüz tanıma teknolojisinin çalıştığı belirtiliyor. Bunun dışında yeni reklamda yüzünüzün değişim geçirmesi durumunda bile teknolojisinin sizi tanıyabileceği vurgulanmış. Burada makyaj ve benzeri konulardan söz ediliyor.

Yüz tanıma teknolojisi için son olarak belirtilen video ise karanlık ışıkta bile çekim yapabilme ayrıcalığı. Paylaşılan son reklam filminin yüz tanıma teknolojisinin karanlıkta bile çalıştığını göstermekte. Tabii ki videolar bunlarla sınırlı değil.

Bunun dışında iPhone X akıllı telefonlarının animoloji teknolojisi hakkında da bilgilerin verildiği bir reklam filmi bulunuyor. Bu reklam filminde de yüz tanıma sensörleriyle beraber animolojinin çalışması hakkında bilgiler veriliyor. Tüm bu reklam filmleriyle beraber Apple’ın satışlarını arttıracağı kesin. Özellikle telefonun tanıtımı konusunda bu adımları daha sık görmeye devam edeceğiz gibi.

Reklam filmleri aşağıda

İlginizi Çekebilir:iPhone X Serisi Çok Daha Zenginleşecek

 

İLGİLİ HABER:  iPhone X Reklamları Tam Gaz Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?