iPhone X Hangi Renkler ile Güncellenecek?

0
101
iPhone X

Bir süredir Apple’ın mevcut akıllı telefonları için güncelleme haberleri gündeme geliyor. Telefonların teknik özelliklerinde ya da donanım sistemlerinde değil ama tasarım kısmında önemli yeniliklerin yapıldığını görüyoruz. Bu konuda ilk adımın ise kırmızı iPhone 8 modelleriyle atıldığını gördük. Daha önceki haberlerimizde kısa süre önce tanıtılan RED iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ve fiyatları konusunda bilgiler vermiştik. iPhone 8 modelleri yeni renkler ile güncellenirken, gözler iPhone X akıllı telefonlarına çevrilmiş durumda. Merak edilen soru iPhone X akıllı telefonları için yeni renk seçeneklerinin sunulup sunulmayacağı. Bu konuda da sürekli olarak yeni konsept çalışmaları yayınlanıyor.

Bakır Altın ve Kırmızı Renkli iPhone X

Yeni renkleri gelecek mi? Yoksa bu seri sınırlı sayıda üretimle kalacak mı? Soruları devam ederken, hem RED modelinin hem de bakır altın olarak belirtilen renk seçeneğinin konsept görselleri yayınlandı. Apple’ın en azından bakır altın rengini kullanacağı ve modellerini bu şekilde güncelleyeceğini de vurgulayan konsept çalışmasında, oldukça dikkat çeken detaylar var.

iPhone X

Kırmızı iPhone X modeli için en önemli detay yine siyah ön panel kullanılması. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde kullanılan siyah ön panel tasarımının aynen iPhone X modelinde de devam edeceği vurgulanıyor. Bunun dışında asıl dikkat çeken renk seçeneğinin Pudra rengi olarak da değerlendirilen bakır altın rengi olduğunu görüyoruz.

iPhone X

Çok daha şık bir görüntüye sahip olduğu görülen yeni renk seçeneğinin, kırmızı iPhone X modelinin bile önüne geçebileceği belirtiliyor. Ardı ardına konsept videolarının ve konsept çalışmalarının paylaşılması beklentileri biraz daha arttırıyor.

Yeni renk seçenekleri için Apple’ın ise bir türlü açıklama yapmadığını ekleyelim. Satışları arttırabilecek bir adım olarak gösterilen yeni renk seçeneğinin resmi duyurusu yapılacak olursa, sitemizden yeni renk seçenekleri hakkında daha fazla bilgi ve görseller paylaşacağız.

İLGİLİ HABER:  iOS 11 Beta 7 vs iOS 10.3.3 Hız Testi (iPhone 6)

İlginizi Çekebilir:  Apple Müzik Uygulaması için Yeni Yatırımlar Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?