iPhone X Bentley Edition Özel Serisi Ortaya Çıktı

0
131

iPhone X akıllı telefonları Apple’ın değil tüm akıllı telefon dünyasının en pahalı akıllı telefonlarından biri oldu. Daha önce yayınlanan iPhone modellerinden farklı olarak bu seride kullanılan donanımlar, telefonu 1000 dolara kadar çıkan fiyatlara ulaştırdı. Zaten pahalı olan bu modelin bazı özel üretimleri ise rekor fiyatlara ulaşmaya başladı. Benzeri bir üründe iPhone X Bentley Edition serisi oldu.

Bir araç devi olan Bentley için özel olarak hazırlanmış olan iPhone X Bentley Edition akıllı telefonların ise bir hayli ilgi çektiğini ve yeni iPhone X modelini tekrar gündeme getirdiğini söyleyebiliriz.

iPhone X Bentley Edition Nasıl Bir Tasarım Kullanıyor?

Telefonların sadece tasarım olarak değiştirildiğini görüyoruz. iPhone X Bentley Edition modelinin arka kısmında otomotiv devinin bir logosu yer alıyor. Altın işlemeli olarak telefonun tam arka kısmına yapıştırılan Bentley logosu tasarımdaki ilk büyük değişiklik. Bunun dışında logoda yer alan kanat figürlerine benzer figürlerle oluşturulmuş ve telefonların hemen yanlarına yerleştirilmiş yine altın işlemeli motifler var. 18 ayar altın kullanıldığı belirtilen işlemeler, fiyatı daha da yukarı çeken detaylar.

iPhone X Bentley Edition

iPhone X Bentley Edition modelinin fiyatının çok yüksek olabileceğinden söz ediyoruz ancak bu model için bir fiyat açıklanmış değil. Nedeni Bentley tarafından müşterilere özel olarak hazırlanmış bir telefon olması. Sadece 100 adet üretildiği ve özel seri olduğu belirtilen telefonların, hangi üretim numarasına sahip olduğu ise arkasında yer alıyor.

Bu modelin benzeri tasarım çalışmalarını ise daha uzun süre görebileceğiz gibi geliyor. Tabii ki her üretilen özel serinin biraz daha yüksek fiyatla karşımıza çıkacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Daha öncede benzeri çalışmaları gördük.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 İçin Sistem Değişikliğine Gidiliyor

İLGİLİ HABER:  iPad Pro ve iOS 11 İkilisi İçin Yeni Video

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?